2726

فرش کرم شستیم ولی بعد از اینکه ابش رف پهن کردیم کلا زرد شده،چرا لطفا هر کی اطلاعات داره بگه چیکارکنم

در ضمن تایپیک بعدی میخام اسون ترین شکلات صبحانه ای رو یاد بدم،ی ربع بعد کسی خواست بیادگفتم به شما هم یاد بدم.واقعا خوشمزس

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

تمییز نشستی چندبار بایدتامیزدی باپا قشنگ میرفتی روش دوباره بازمیکردی پارومیکشیدی

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تمیز نشستین

اوووف انقد تمیزشستیم ک شورش در اومد

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

تمیز نشستی باید دو سه بار تاید بزنی بشوری  و اب بریزی بعد با پارو ابشو بگیری تا تمیز شه 

دوباره بشور حالا پارو بزن ببین چ قشنگ تمیز میشه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌