1147
1341

درسته پول خوشبختی نمیاره اما بی پولی صدرصد بدبختی میاره😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میام سایت حس عآلیس در سرزمین عجایبو دارم😂 مردای نی نی سایت چشوووونه🤪 چی میخان از جون سایت!!! امضای خودمو هرچی دوس داشته باشمو میگم 😎۴دیواری اختیاری😂 ای خواهرشوهرا دست از سر ما عروسا بردارید چتوووونه🤪 اینجا همه از شوهر خیانتکار .مادرشوهر دخالتکار.جاری دو بهم زن .خواهرشوهر عفریته مینالن😶خودمم از اون دسته عروسام😶✋ 😂 عااااشق دیدن عکس هسدم در نی نی سایت 😂😂😂ینی تا دیدید خاستن عکس بزارن منم صدا کنید منم دوستامو صدا میکنم😅🤚 عاشق دوستای نی نی سایتیمم هسدم😍❤ تیکر ب وقت تولد عشقم  

البته که پول خوشبختی میاره

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

مگه میشه پول خوشبختی نیاره!!!!

چون حالا تقی به توقی خورده و چنتا ادم پولدار تو زندگیشون مشکل داشتن معنیش این نیست که پول خوشبختی نمیاره

پول حلال ۹۹ درصد از  مشکلاته .

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

لایک

لطفا درخواستمو قبول کنید ی کار دارم بعدش لغو دوستی بزنید

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید

منننن

میدونی الان اگه دوتومن داشتیم  هم در ماشینو میدادیم صافکاری هم مسافرت میرفتیم حال روحیمون  توپ میشد

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
1350

پول خوشبختی نمی اره ولی رفا می اره  

یه جمله معروف که میگن گریه کردن توی قصر بهتر از گریه کردن توی یه زیر زمینه 

هیچ انسانی بر انسان دیگری برتری ندارد،مگربه مهر.      میشه برام یه صلوات بفرستی،اگه فرستادی بگو5تابراتون بفرستم   
1307

صاحب خونه ب ما گفته ۱ماه فرصت دارین خونم رو تخلیه کنید از امروز عصر ک اینو گفته من عزا گرفتم چون پول نداریم ک خونه ی دیگه ای کرایه کنیم الان تو شهر ما پیش هیچ خونه ای کمتراز۲۰تومن نیس ک ما نداریم و اینم روایت ما با بی پولی اگ پول میبود چرا باید اینهمه عزا و ماتم بگرفتم برا ما و اونایی ک ندارن همه چیز پوله دعا کنید برامون تو رو ب امام رضا دعا کنید خدا دری ب رومون باز کنه😔

1288
بفرمایید اینجا

خواستم بگم دیشب منم توی اون تایپیکه اون بنده خدا بودم . کارتون قشنگ نبود اصلا

منم ی پسرم با ۱۰۰۰ تا سوال و درد و دل ک نیاز دارم به خواهرم بگم اما خواهری ندارم . تو این سایتم واسه اینکه درد و دل کنم و کمک‌کنم و تو حرفه خودم یعنی بیزینس و یا تو روانشناسی کمک کنم . اینجام ک داستان های طنز و بخونم شاید حالم بهتر شه . من توی تایپیک های زنونه نمیرم ، توی عکس بازی هاتون نمیرم ، به ذات مرد وقیح وامثالهم تف میندازم . منم داداشتونم ،پس توهین نکنید بابت حضورم . و اینم بگم ک سنم کمتر از خیلیاس اما سن عقلیم بخاطر نحوه بزرگ شدنم ۳۱ ساله پس ازم سن نپرسید لطفا ک چن سالمه چون هرجا گفتم بعدش تهمت دروغ و عقده و  ... بهم بستن پس از گفتن سن معذورم و فکر کنید دارید با ی مرد ۳۱ ساله حرف میزنید
بفرمایید اینجا

اگ ک بخاطر اینکه درخواست زدم ناراحت شدین ببخشید

وقتى ما خانوما گريه ميكنيم كه دلمون خون باشه خب چه فرقى ميكنه خونه چند متريه!!!!!!

خب چرا دلمون خون باشه وقتی پول داشته باشیم؟

وضع مالیمون بد نیست معنیش پولدار بودن نیست عزیزم

اونی که تو پول شنا میکنه اسمش پولداره.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم
1346