1147
1273

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

1334

از اوجبه واجباته،،،ولی کافی نیست😁

پولدار باشی خسیس باشی،،،،پولدار باشی شکاک باشی،،،، پولدار باشی پشه ها دو رو برت بچرخن،،،،،.....

به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐

پول خوشبختی نمیاره اما بی پولی قطعا بدبختی میاره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
1288

من میگم پول فقط پــــــــــول پــــــــــول من باپــــــــــــــــول ازپس هرسختی برمیام 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
1331