2726
عنوان

از کی تو بارداری ورم عادیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 22 پست
دماغم از اول یه مقدار ورم داشت امروز صورتم بیشتر شده

استارتر من شنیدم ورم صورت رو باید حتما بری دکتر، قوزک و مچ پاهات هم ورم داره؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر من شنیدم ورم صورت رو باید حتما بری دکتر، قوزک و مچ پاهات هم ورم داره؟

نه فقط صورتم یه کم

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
نه فقط صورتم یه کم

شاید نمک یا چیز شور خوردی ولی حواست باشه بیشتر شد بری دکتر

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2728

من فشارواینام خوبه ولی نمیدونم مال کفشمه یانه ی ۱۵روزی میشه پنجه ی پام دردمیکنه مخصوصا ک صبا بلندمیشم ینی ورمه؟؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
من فشارواینام خوبه ولی نمیدونم مال کفشمه یانه ی ۱۵روزی میشه پنجه ی پام دردمیکنه مخصوصا ک صبا بلندمیش ...

ورم باد میکنه 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
ورم باد میکنه 

ن باد نکرده دردمیکنه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)