2733
2734
عنوان

چيكار كنم تو شيردهي پريود شم؟

9177 بازدید | 23 پست

سلام عشقا

من٣ ماهه زايمان كردم(سزارين)٧ كيلو اضافه وزن دارم ديكه دارم افسرده ميشم همش ي غمي رو دلم هست ميخام گريه كنم اعتماد ب نفسم صفره صفر شده چيكار كنم يك گرمم لاغر نميشم با اينكه شير خودمو ميدم شكمم روز ب روز انگار داره گنده تر ميشه قبلش انگار كوچيكتر بود پريودم نميشم ربطي داره پري نشدن ب بزرگي شكم؟

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

با اينكه كمتر كردم غذامو ولي يك كيلو پريشبا چاق شدم ربطي داره ك پري نميشم چاق ميشم؟؟

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پری نمی‌شود یعنی نی نی خوب شیر میخوره ماشاللع  عصرها که خنکه نی نی بزار کالسکه برو پیاده روی&n ...

من دوس دارم بشم😭حس ميكنم شكم بزرگم ربطي ب پري نشدن داره اخه ماه اول فارغ شدنم كوچيكتر بود تا الان

عزیزم اینکار با خودت نکن بزار بچه ات یکم راه بیفته لاغر میشی. هورمونام بهم ریخته ست که افسردگی گرفتی. یاد بگیر تا یکسال ب خودت بگی من بچه شیر میدم و. نباید رژیم بگیرم چون در حق بچه ت ظلم میشه. قول میدم تا یکسالگی به روال عادی برگردی. درضمن پریودیای بعد شیردهی گاهی شدیدن و خیلی بد. بهتر که نشی

عزيزم اينقد عجول نباش حالا حالاها زمان ميبره شكمت فرم اولش بشه، منم سز كردم حدود ١ سال بعدش شكمم تخت ...

چند كيلو اضافه داشتي؟

2738
عزیزم اینکار با خودت نکن بزار بچه ات یکم راه بیفته لاغر میشی. هورمونام بهم ریخته ست که افسردگی گرفتی ...

😭😭خدا كنه از فازش بيام بيرون

با اينكه كمتر كردم غذامو ولي يك كيلو پريشبا چاق شدم ربطي داره ك پري نميشم چاق ميشم؟؟

ربطی به پری نداره منم 2/5ماهه زایمان کردم وزنم کم شده ولی شکم دارم هنوز البته حوصلم نمیکشه درازنشست برم اصلن حس ورزش کردن ندارم  اگه کسی هست یه ساعت از بچت نگه داری کنه برو باشگاه ورزش کنی وزنت میره اگه وزنت هم کم نشه لااقل بدنت قشنگ جمع میشه وسفت میشه بهتر دیده میشه

من ٧ كيلو😭

٧ كيلو كه خيلى كمه، ببين تازه من اصلا لاغر وحشتناك هم بودم قبل باردارى ، بعدش تركيده بودم ولى بعد ١ سال درست شد، تازه بذار ١ سال بگذره اگه برى باشگاه هيكلت به سرعت نور لاغر و خوش فرم ميشه

😭😭خدا كنه از فازش بيام بيرون

اصلا 7کیلوزیاد نیس. بچه من یکسال از بچه شما بزرگتره. حالشو ببر تا نه ماهگی که شیطنت میکنن و دندون و... فیلم سریال ببین بستنی بخور واسه خودت صفا کن نگران نباش درست میشه. آلان اینقد پسرم شیطونه که دوباره میخورم ولی چاق نشدم. کلا تا دوسال ب خودت گیر نده 

2706