2733
2734

باید درمان بشه چون در آینده به خاطر تولید کیست های فراوان ممکنه تبدیل به سرطان بشه که احتمالش کمه.

واسه بچه دار شدن هم یکم سخت میشه کار.

اما خطرناک میست و قابل درمانه و چیز خیلی مهمی نیست

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید درمان بشه چون در آینده به خاطر تولید کیست های فراوان ممکنه تبدیل به سرطان بشه که احتمالش کمه. ...

شما چجور باردار شدین 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏
2731
شما چجور باردار شدین 

نزدیک یک سال قرص ضد بارداری دکترم داد استفاده کردم.

حدود ۱۵ کیلو وزن کم کردم

بعدشم گرمیجات خوردم مثل سیاهدانه. سردیجات کمتر خوردم

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
نزدیک یک سال قرص ضد بارداری دکترم داد استفاده کردم. حدود ۱۵ کیلو وزن کم کردم بعدشم گرمیجات خوردم م ...

اخه من الانشم وزنم خیلی کمه 

اخه من الانشم وزنم خیلی کمه 

الان بارداری که دیگه نگرتن چی هستی

2738
ن بابا نیستم اینو همینجوری گذاشتم 

اخی عزیزم انشالله واقعیشو میزاری.

خوب لاغر هستی پس راه های دیگه رو درمان کن

مثلا همین که گفتم سردیجات مثل فست فود و گوشت گوساله و برنج و نون و .... نخور یا کمتر بخور.

بیشتر گرمیجات بخور مثل سیاهدونه و عسل و گوشت گوسفند و....

و مهمتر اینکه باید تحت نظر دکتر باشی تا درمان بشی. احتمالا بهت قرص ضد بارداری میده،یه دوره هم قرص واسه تقویت تخمدان میده

اخی عزیزم انشالله واقعیشو میزاری. خوب لاغر هستی پس راه های دیگه رو درمان کن مثلا همین که گفتم سردی ...

رفته بودم دکتر گفت کیست داری یه بسته ضد بارداری داد گفت این ماه اینو بخور برا ماه بعدشم دو بسته مدروفم 5 داد نمیدونم دیگه توکلم به خداس فقط 

رفته بودم دکتر گفت کیست داری یه بسته ضد بارداری داد گفت این ماه اینو بخور برا ماه بعدشم دو بسته مدرو ...

خوب عزیزم بازم باید درمانت رو ادامه بدی

اگه فکر میکنی دکترت خیلی ماهر نیست عوضش کن