2703
2553

اين ماهم نشد شب تولد بچه با اين همه بچه پريود شدم اين ماه همه اميدم به خدا بود مگه نميگه به من توكل كنيد حله من كه بش توكل كرده بودم چرا نشد پس دارم داغون ميشم تو خودم دارم اب ميشم خيلى شب سختيه برام چرا بام اينجورى كرد اين همه دعا نذر التماس من نديد خيلى دلم گرفته ازش خيلى تنهام گذاشت تنهاى تنها دارم دق ميكنم

عزیزممم بیخیال شو حتما باردارمیشی منم بیخیال شدم باردارشدم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منم ۵ روز از پری گذشته خیلی دلشوره دارم

بیبی بزن من روز موعدم بیبی زدم مثبت شد

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2714
يعنى شما هم مثل من بوديد ؟من خيلى نا اميد شدم خيلى 😭😭😭

اره عزیزمم من دوسال منتظربودم همه دکترام میگفتن مشکلی نداری تابیخیال شدمو باردارشدم

چ مشکلی داری حتما از روز ده سیکلت نزدیکی داشته باشی تا شونزده سیکلت از فولیکول غالب داشته باشی حتما ...

خودم مشكلى ندارم شوهرم ضعيفه اى وى اف كردم شهريور انتقال دارم ولى اميد داشتم طبيعى بشه اين ماه نميدونم چرا

يه سال به خاطر مشكل شوهرم مجبور به اى وى اف شدم دوماه ديگه انتقال جنين دارم اميد داشتم اين ماه طبيعى ...

من مشکل تنبلی تخمدان داشتم ی سال و چن ماه هی دارو خوردم واقعا ناامید شده بودم ب فکر ای یو ای و ای وی اف بودم رفتم ی دکتر دیگ پنج تا قرص کلومیفن داد دیگ امپول اچ سی جی شو نزدم همون ماه حامله شدم الان ی پسر نه ماهه دارم ناامید نباش ان شالله خیلی زود حامله میشی و صاحب ی فرزند خوشگل موشکل

يه سال به خاطر مشكل شوهرم مجبور به اى وى اف شدم دوماه ديگه انتقال جنين دارم اميد داشتم اين ماه طبيعى ...

تا شوهرت اسپرمش خوب نشه ک طبیعی نمیشه حامله بشی ان شالله ک ای وی اف جواب میده ناامید نباش

2706