2737
2734

علت چیه یعنی خیلی ناراحتم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 5 هفتمه دگتر گفت 2 هفته دیگه بیا برای قلبش

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
2728
واقعا چرا رفتی سونو؟؟اینهمه زمین و زمان میگه زیر۸هفته نرید برای همینه

دکتر گفت😢 گفتم سمت چپم درد می‌کنه گفت برو سونو

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
منم 5 هفتمه دگتر گفت 2 هفته دیگه بیا برای قلبش

یعنی هفت هفته. ان شاء ا... ذوق صدای قلبش کنی😍

وا خب باید ۸هفته بری

دکتر خانوم فرمودن برو😕 گفتم سمت چپم درد دارم گفت برو سونو

2738
هیچ علتی نداره.نصف مامانا همین مشکلو داشتن.

یعنی طبیعیه پس😟

کیست بود؟ الان زوده نترس.بتات چطور رفته بالا؟نرماله؟هر۴۸ساعت دوبرابرشده؟

یه دفعه آزمایش دادم بیست و پنجم همین ماه زده بود بالای ۲۵۰ . آره فک کنم کیست ولی تو سونو نوشته که برای افتراق کیست از ای پی دوباره بیست و چهار ساعت بعد بیا سونو ولی نرفتم

یعنی هفت هفته. ان شاء ا... ذوق صدای قلبش کنی😍

ممنون .انشالله برای شما هم

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
یه دفعه آزمایش دادم بیست و پنجم همین ماه زده بود بالای ۲۵۰ . آره فک کنم کیست ولی تو سونو نوشته که بر ...

منم۴هفته سونوم کرد دکتر که ببینه ساک هست دید کیست دارم بعدش دیگه اصلا پیگیرنشدم انکارخوب شد

نترس اکثرا این مشگلو دارن

کاملا طبیعیه.۷ نرو.بهتره ۸ بری.

ممنون باشه عزیزم💓

منم۴هفته سونوم کرد دکتر که ببینه ساک هست دید کیست دارم بعدش دیگه اصلا پیگیرنشدم انکارخوب شد نترس اک ...

میگم یه وقت پوچ نباشه دوباره😔 ازین میترسم

2706