2726
عنوان

پروفایلشون نوشتن دین من انسانیت است اما ...

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 37 پست
قیمه هارو نریز تو ماستا بعدشم اینایی که گفتی ربطی به صمدپور نداره

منم جواب کامنت قبلیتو دادم و اینم بگم اصلا صمدپور نمیشناسم شماباهاش خوش باش سلام منم بهش برسون 

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم جواب کامنت قبلیتو دادم و اینم بگم اصلا صمدپور نمیشناسم شماباهاش خوش باش سلام منم بهش برسون 

پس منظورت کیه که نوشته دین من انسانیت است اگه نمیشناسیش? 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2728
اسی اینوببین شایدب خودت اومدی هرچندبعیدمیدونم😏

همونجور که تو کشور ما ادم بیزار از عرب هست تو کشورای عربیم ادم بیزار از ایران هست .. همه جای دنیا این پدیده نفرت همسایه ها نسبت بهم هست و کاریشم نمیشه کرد .. بعدم من دقیقا تو کپشنم گفتم انسانیت هدف ماست نه دین و نژاد .. هندوستان و پاکستانم سر دوتاشهر باهم درگیرن .. کره شمالی و کره جنوبی باهم درگیرن و ... 

پس شعار انسانیت نده. بگه وطن پرست  بعدم شما اضطرار وضعیت کسی ک داره سرش موشک میادو با وصع کسی ...

اول مملکت خودشو درست کنه بعد بره سراغ یمن من نمیدونم شماها کجا درس خوندین این قد تندرو شدین😐

عزیزم انسانیت اصل ولی دین مهم تر شده اگرنه دین درست اجرا میکردن فقیر و بدبخت نبود که اعتراض باشه. بودجه حق مردم خودمون همین. این حق الناس که سلیقه ای انتخاب کنن به کدوم مردم و کشور بدن پس نه دین اجرا میکنن نه انسانیت و نیروی نظامی اجرای این سلیقه فقط سپاه  لطفا  اسم ارتش نیار که ارتش مربوط به دفاع از مرز ...........

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
پس منظورت کیه که نوشته دین من انسانیت است اگه نمیشناسیش? 

گفتم که پروفایل! پروفایل خیلیا زدن دین من انسانیته بعد مثل شما حرفای نژادپرستانه میزنن 

همونجور که تو کشور ما ادم بیزار از عرب هست تو کشورای عربیم ادم بیزار از ایران هست .. همه جای دنیا ای ...

اگرواقعا انسانی بروسرچ کن ببین چندتا بچه گرسنه توکشورخودت هست چندنفرزیرخط فقرن چراغی که ب خانه رواست ب مسجدحرام است

🙃
عزیزم انسانیت اصل ولی دین مهم تر شده اگرنه دین درست اجرا میکردن فقیر و بدبخت نبود که اعتراض باشه. بو ...

شماها شدین نقل همون مردم کوفه که وقتی کار از کار گذشت یادشون افتاد چه به سر حسین و علی اوردن! حتی امام علی علیه السلامم نتونست دین واقعی رو پیاده کنه و هیچکس دیگم نمیتونه تا وقتی که امام زمان نیاد! فقط امام زمان میتونه عدالت برقرار کنه و فقر رو ریشه کن کنه .. بعد از همه اینا بگم که این بودجه نظامی کشوره و با احتساب سپاه و ارتش اختصاص داده میشه و اینم بگم الان چهارساله ارتش و سپاه توافق کردن که تامین امنیت مرز دریایی با ارتش باشه مرزهوایی با سپاه و زمینی به صورت مشترک باشه..حق الناس داره اون مدیری میکنه که میلیونی حقوق میگیره هیچ غلطیم نمیکنه 

اول مملکت خودشو درست کنه بعد بره سراغ یمن من نمیدونم شماها کجا درس خوندین این قد تندرو شدین😐

وظیفه سپاه این نیست مملکتو درست کنه وظیفه دولته .. دولت باید اقتدار داشته باشه و به مردمش برسه اما فقط سرگرم مذاکره اس!

حرف که زیاده ولی حداقل این یک جمله رو بگم که کمکهای این مدلی اونم وسط این بلبشوی خاورمیانه هیچ وقت جنبه انساندوستانه نداره، حالا چه از طرف ایران باشه چه عربستان چه آمریکا.

این بازیهای سیاسی و قدرت‌طلبانه رو به انسانیت ربط ندین چون هیچ ربطی نداره.

2706