2733
2734
عنوان

پهن شدت صورت با ارتودنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2921 بازدید | 22 پست
من ک یه سال شده همچی حسی ندارم اتفاقا هر بارم فکر میکنم فیسم بهتر شده ت حساس شدی فکر میکنی

از چه لحاظ به نظرت بهتر شده؟فکت عقب جلو رفته ؟

چه تغییرات ریزی اتفاق افتاده؟

از چه لحاظ به نظرت بهتر شده؟فکت عقب جلو رفته ؟ چه تغییرات ریزی اتفاق افتاده؟

من مشکل فک نداشتم دندونام مرتب نبود الان دندونام صاف شده و گفته تو شهریور باز میکنه برام 

شما فکت جلوعه ؟

خدایا شکرت ...  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند سالته

ازتودنسی بعد از 18 سال زیاد اسکلتی عمل نمیکنه و فقط موقعیت و زاویه دندانها نسبت به فک رو اصلاح میکنه

ممکنه لب بالا کمی جلو بیاد ولی عملا صورت پهن نخواهد شد

استارتر فک بالام رو فک پایینم نمیشینه بنظرت منم باید ارتودنسی کنم؟؟؟راه دیگه هم داره؟؟دندونای بالایی ...

دختر من تا ۶ سالگی انگشت شصت میمکید اینجوری شد دوتا فک به هم نمیرسیدن بردم برا ارتودنس پلاک متحرک گذاشته الان خیلی بهتره ولی دکتر گفت تو سن بالا باید عمل فک میکرد

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
چند سالته ازتودنسی بعد از 18 سال زیاد اسکلتی عمل نمیکنه و فقط موقعیت و زاویه دندانها نسبت به فک رو ...

من بیشتر از هیجدم ولی همه میگن قبلش صورتت یه کوچولو کشیده تر بوده! 

پهن داره میکنه😯

من مشکل فک نداشتم دندونام مرتب نبود الان دندونام صاف شده و گفته تو شهریور باز میکنه برام  شما ...

ولی میشه توضیح بدید چطور فیستون بهتر کرده؟

چه تغییری احساس میکنید تو صورتتون؟

2738