2726
عنوان

جای رختخواب

3020 بازدید | 18 پست

عزیزا خونه ما کمد دیواری نداره...رختخوابا تو اتاقی بودن که خیلی رفت و آمد نداشتیم اونجا و استفاده ای نداشت....حالا قراره از اتاق استفاده بشه و بلید جمعشون کنم از اونجا...

با توجه به نبود کمد دیواری و مستاجر بودن و امکان نصب کمد دیواری نداشتن پیشنهاد شما چیه...من کجا بزارمشون که تو دید نباشن.ممنون.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

تو کیسه های وکیوم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بزار داخل کاور.🤔

زیادن.. دو تا کاور میشن...بدم میاد رو زمین باشن آخه 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

کمد های پارچه ای هست...طبقه دار زیپ میخوره...سایز های مختلف داره...تا میشه و بعد میشه جمع ش کرد...برای اسباب کشی هم راحته

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
تو کیسه های وکیوم 

همون کاورها منظورتونه؟ 

اگه کاور منظوره که طرح های متنوعی هم ندارن آخه 

چندتا طرح سنتی شلوغ که رنگاشونو دوس ندارم

کمد های پارچه ای هست...طبقه دار زیپ میخوره...سایز های مختلف داره...تا میشه و بعد میشه جمع ش کرد...بر ...

همینا که باید خودت اتصالاتشو وصل کنی بهمدیگه....یا آماده ان؟

همینا که باید خودت اتصالاتشو وصل کنی بهمدیگه....یا آماده ان؟

سرچ کن تو گوگل کمد تاشو جا رختخوابی

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
رنگ ها و طرح های مختلفی داره

اتفاقا من به مامانم گفتم ازینا.....فقط نمیدونم از اونا هستن که یه ساعت باید زانوها و اتصالاتشونو بهم وصل کنی...چون قبلا برای لباس داشتم. 

آخه گفتین تا میشن چجوریه عزیزم؟

واسه تخت خودت نمیتونی جک بگیری؟؟؟ کفی رو برمیدارن جک فلزی میزارن توش مثل یک کمد دیواریه.... من همین کارو کردم.... 

قیمتشم حدود 350تومنه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
سرچ کن تو گوگل کمد تاشو جا رختخوابی

مرسی گل.

2706