2733
2734
عنوان

هموني هستم كه شوهرم پيش مادرش ميخوابيد!!!😂

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بره سه هفته دیگه بیاد نمیشه  اینایی که میگن فک کن مادر خودته حتی مادر خود آدمم سه هفته بیا ...

دقيقا، آخه شوهرش فوت كرده، بايد بره بابل و دوباره برگرده، بردن و آوردنش خودش داستانيه

2728
با شوهرت میخوابه؟

اون توي تاپيك قبلي مفصل توضيح دادم! ني ني سايت كار خودش رو كرد😂 چند تا از كامنتها رو براي شوهرم فرستادم خودش متوجه شد كارش اشتباهه ، ديگه ادامه نداد! 

2738
نه بخدا هر وقت میاد آدم راحت میشه یه عالمه کمک میده البته من نامزدیم عروسی نکردم هنوز با نامزدم شه ...

خو مال تو کمک میده 

این میگه فقط میشنه یه جا آبم دستش میدم،مهمونم تا یه حدی حبیب خداس خودش باید شعورش برسه 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
نه بخدا هر وقت میاد آدم راحت میشه یه عالمه کمک میده البته من نامزدیم عروسی نکردم هنوز با نامزدم شه ...

خخخخ، مادر شوهر من تنها تفاوتش با يه آدم از كار افتاده دستشويي رفتنه، من هميشه ميگم كاش مادرشوهر منم يه آدم عادي بود، مثل بقيه، واقعا تحملش سخته، زبونش خوبه ولي رفتاراش روانيت ميكنه

کاملا حق با شماست

من نهایت چند روز بتونم تحمل کنم یکی تو خونم باشه‌.حتی مادرم.

ادم خلوت و حریم خودش و میخواد

به نظر من برنامه هاتو از سر بگیر.کلاسا و باشگاتو برو.ساده پدیرایی کن و راحت باش که بیشتر از این بهت فشار نیاد

دقيقا، آخه شوهرش فوت كرده، بايد بره بابل و دوباره برگرده، بردن و آوردنش خودش داستانيه

یه ۵ شنبه جمعه ببرید یه اخر هفته بیاریدش برای خودتونم خوبه 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2706