2726

امروز ١٥ روزه مادرشوهرم اومده، دو سه روز ديگه آخرين ويزيت دكترشه كه ببينه نتيجه عمل آب مرواريد چشمش چطور بوده! تمام اميدم اين بود كه آخر هفته بعد برگرده، امروز توي يه وويس شنيدم دكترش ميگفت دو سه هفته بعدش  بايد صبر كنه تا چشمش بهتر بشه و تازه ببينن ليزر ميخواد يا نه! يعني بيشتر از يك ماه! الان به شوهرم گفتم اصلا حالم خوب نيست، دارم خفه ميشم، آرامش و روال زندگي از دستم خارج شده، طفلي چيزي نگفت در واقع با سكوتش دركم كرد، ولي چه فايده!!! بچه ها بگين چيكار كنم ؟ دارم ديوونه ميشم، انگار توي خونه خودم زندوني شدم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا برو بگرد واسه خودت خوش بگذرون سخت بگیری سخت میگذره

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
خب همه کارای همیشگیتو بکن فک کن وجود نداره

سعي ميكنم، ولي نميشه! تنبل و شكمو هست، به معناي واقعي! اصلا تكون نميخوره از جاش، بايد آب هم دستش بدي! من باشگاه و كلاس و ،،، تعطيل كردم، تا بره، بعدش هم بايد اثاث كشي كنم، تابستونم حروم شد و رفت😤

خوب بره سه هفته دیگه بیاد نمیشه 

اینایی که میگن فک کن مادر خودته حتی مادر خود آدمم سه هفته بیاد آدم معدب میشه و زندگی سخت 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2706