2726
عنوان

همسرم میگه بیا جدا شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طلاق ه  این راحتیها نیست دخترمو چی کار کنم بعد نداره مهریه مو بده

خب اگر راحت نبست چرا مدام میگفتی طلاق نترسیدی یهو بگه باشه بریم طلاقت بدم؟؟ ما ادما چه خانوم چه مرد باید یاد بگیریم چطور صحبت کنیم بعضی کلمات واسه رابطه سم هستن یکیش همین کلمه طلاق هست مخصوصا وقتی بچه داری

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
چرا اینقدر پیشنهاد طلاق میدادی عزیز؟ دیگه براش عادی شد دیگه....

نمیدونستم به اینجا میرسیم ببنید من خودمم واقعا خسته شدم چون فکر میکنم عمرم باهاش داره تباه میشه و از زندگیم باهاش راضی نیستم اگه مشکل مسکن و مالی نبود حتما جدا میشدم منم خسته شدم 

پس بخاطر بچت سعی کن آرامش تو خونه ایجاد کنی..شوهرت هر چی گفت چیزی نگو..تا زود ختم بشهدجر و بحث

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

یه ساله ازدواج کردم هر بار سر یه موضوع تکراری حرفمون میشد شوهرم کوتاه بیا نبود و میگفت نمیتونی جدا شیم ولی من کوتاه میومدم تقریبا نزدیکای سالگرد اول ازدواجمون بود زنگ زدم از سرکار بیاد دنبالم قرار شد من برم خونه بابام و فکرامونو کنیم و این بار من  بهش گفتم ک ب نتیجه نرسم طلاقه...خلاصه دیدم ترسید منو از دست بده و عجیب بود ک کوتاه اومد!!!بعد دو روز هم برگشتم و الان خوبیم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

سلام مامانای عزیز امروز تونستم از طریق سایت پرستاری۲۴ یه پرستار خوب برای دخترم پیدا کنم چند وقت بود فکرمو مشغول کرده بود خدا رو شکر مشکلم حل شد حتما یه سری به این سایت بزنید

من خودمم قبول دارم مشکل داریم ولی اون نمیخواد قبول کنه که اشتباه میکنه

طبیعیه واکنشش یا سرشتش مقاومت هست.تو این سالها اینجوری شده یا بوده

مشکلتون حل میشه باور کن اونم خستست و میخواد تو هم خودتو اصلاح کنی...

توکلت به خدا باشه و برو مشاوره اونا کارشون اینه🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
خب یه جورایی باهم بسازین  منم یه جورایی مثل تو ام

اوندمیگه من هرجور هستم باید بسازی و دم نزنی ولی من باید مطابق میل اون باشم مسکل اصلیمون سره سرد مزاجی همسرم هست ولی جدیرنمیگره و اهمیت نمیده یعنی با این موضوع به این مهمی کنار بیام خوب منم ادمم

اوندمیگه من هرجور هستم باید بسازی و دم نزنی ولی من باید مطابق میل اون باشم مسکل اصلیمون سره سرد مزاج ...

منم بعضی اوقات که شوهرم از نظر جنسی برام کم می ذاشت  خیلی عذاب میکشیدم واقعا سخته

🥰😍😍😉🙃
2706