2726
عنوان

همسرم میگه بیا جدا شیم

636 بازدید | 34 پست

ما از اون اول ازدواج اختلاف داریم اونم اختلاف فرهنگی و سردی و بی میلی و بی احساسی ،کثیفی و و.......همسرم ،همینا باعث اختلاف میشد و دعوا و قهر که مکرر ادامه داشت تا الان که یه بچه دوساله و نیمه داریم گهگاهی برای اینکه بترسونمش نن میشنهاد طلاق میدادم ولی قبول نمیکرد میگفت مگه الکیه ولی الان چند باره میگه خسته شدم میخوام به ارامش برسم ولی من واقعا راه برگشت ندارم بهش هم گفتم ولی میگه نه تو عوض میشی نه من حالا موندم چیکار کنم 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهت میگه عوض میشی؟ یعنی چی ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

اول که شما به شدت بی سیاست هستی و اشتباه کردی ..برای چی هی اسم طلاق نیاری و قبح قضیه رو میریزی ؟؟

بعدم شما بااین همه مشکلات چرا باید بچه دار بشی اخه ؟الانم باید عرورتو بزاری کنار و بری به شوهرت بگی طلاق بی طلاق و باید بریم مشاوره به خاطر اون بچه ...اگر نشد بعد جدا طلاق بگیرید 

خب همش که ایرادای شوهرتو گفتی

ایرادای خودت چیه عزیزم؟

راستی اگه همسرت تو دعوا بهت نگفته طلاق جدی بگیر

مردا تو دعوا حرف بدون پایه زیاد میزنن ولی حرفای تو ارامششون واقعا ترسناکه

فکر کنم (ببخشید) ولی شما هم  مشکل داری پس یه مشاور برید🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
ربطی به وسواسی نداره یعنی اگه کثیف باشه اشکال نداره

اهان اخه منم سر این موضوع اختلاف زیاد دارم.اصلا بهم نمیخوره این اخلاقمون

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2706