2733
2734
عنوان

وسواس ذهنی

472 بازدید | 54 پست

من یک بیمارم😑

دیشب یه لحظه به کارام فکر کردم نتیجه گرفتم وسواس دارم

کسایی وسواس ذهنی دارن بیان😕

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلن

کسی سفره پهن میکنه یا میچینن کج باشه ونامرتب عصبی میشم

یا تیکه کردن مرغ همیشه سینه مرغ واجزای بدنش رو مرتب برش میزنم 

بدم میاد سینه مرغ به بال چسپیده باشه یا سینه ها کج ونامرتب باشن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
مثلن کسی سفره پهن میکنه یا میچینن کج باشه ونامرتب عصبی میشم یا تیکه کردن مرغ همیشه سینه مرغ واجزای ...

منم اینجوریم دوست دارم همه چی توازن داشته باشه 

پریشب مهمونی داشتم شوهرم سفره رو بد چیده بود اصلا تا اخر شب تو مخم بود😣

2738

پسرم تازه بدنیا اومده منو شوهرموپسرم کنار هم میخابیم موقع خواب تشک کج پهن بشه بدم میاد😕دیشب مادرمم بودتشک  کمی کج پهن کرد نگام کرد وخودش مرتبش کرد منم گفتم حس میکنم مرض دارم گفت اره فقط اگه بیشتر نشه مهم نیس

من شدیدا وسواس دارم 

همیشه همه جای خونه م باید برق بزنه و همیشه همه چی سرجاش باشه و وسایلم‌ صاف سرجاش باشه اگه چیزی کج باشه اعصابم خورد میشه

وقتی شوهرم میاد خونه یا مهمون دارم باید حسابی به خودم رسیده باشم وگرنه عصبی میشم

وقتی میخوام برم بیرون  صددفعه وسایلمو ، سماور و گاز و چک میکنم 

میخوام به دخترم شیر خشک بدم چندین بار دما شو چک میکنم که دهن بچه نسوزه 

کسی مثل من هست؟ 

پسرم تازه بدنیا اومده منو شوهرموپسرم کنار هم میخابیم موقع خواب تشک کج پهن بشه بدم میاد😕دیشب مادرمم ...

منم اینجوری ام نمی دونستم مریضم😫😫😫

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
منم اینجوریم دوست دارم همه چی توازن داشته باشه  پریشب مهمونی داشتم شوهرم سفره رو بد چیده بود ا ...

دقیقا.بد عصبی میشم برام عجیبه نمیتونم خودم کنترل کنم

2706