2726
عنوان

اولین مسافرت با خانواده ی شوهر

238 بازدید | 24 پست

فردا اولین مسافرتم با خانواده و عمو و عمه ی شوهرمه  

میریم شمااال

عقدم در حال حاضر

دوست ندارم برم😪 حس میکنم یکم معذبم 

حسم درسته؟ زیاد باهاشون راحت نیسم. 

بنظرتون خوش میگذره؟ 

چون شوهرم دوس داره بره منم حرفی نزدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پای عمه بیاد وسط خوش نمیگذره😪

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

اصلا نرووووو ببین خودت از الان باهاشون خودمونی نکن من کشیدم ک میگم بزار اون حرمت و رو در وایسی بینتون بمونه کار اشتباهی اگر بری بعدا پشیمون میشی

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  

به دید یه چالش نگاه کن هرچی شد وهرچی شتیدی ودیدی خودتو کنترل کن وفقط فقط به این فک کن خوش بگذره توی سفر کمک دادن خیلی مهمه خودتو نشون بده نه هلاک کنی خودتو ولی گرم وصمیمی باش لبخند به لب داشته باش ولذت ببر

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
پای عمه بیاد وسط خوش نمیگذره😪

😕😕😕😶

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
😕😕😕😶

ها چیه😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706