2703
2553
عنوان

با شوهرم دعوا کردم مچ پاش موترک برداشت 😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق به خاطر فک!!! مگه قرار نشد باهاش دوست باشی

نه خواهر من مگر خرررم واسه یه تزریق فک طلاق بگیرم

خسته شدم ازش  

حس میکنم دوست داره میبینه تو عذابم اینکه بهش شک دارم و اینا 

گذشتن از تو آسون نیس....
2720
2714
نه خواهر من مگر خرررم واسه یه تزریق فک طلاق بگیرم خسته شدم ازش   حس میکنم دوست داره میبینه تو ...

خوب آخه چرا بهش شک داری؟؟؟ چون به خودش میرسه!؟؟؟ امان از اونایی که اومدن بهت گفتن مواظب باش واسه یکی دیگه خودش رو نسازه!!!!!

دختر خوب اگه شکت بیخود باشه چی؟؟؟؟ میدونی چی رو از دست میدی؟؟ 

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
مشکلت چیه ؟فقط نگو برو تاپیکامو بگرد پیدا کن 

ببین خیییای بهش مشکوکم که اینجا گفتن همه گفتن برم مشاوره که هفته دیگه میخوام برم

اما بخدا هیچکس جای من نیس به پیغمبر حق دارم مشکوک باشم فکر میککه چون پولداره همه کار میتونه بکنه 

ببین نه دست بزن داره نه بد دهنه نه اعتیاد داره نه رفیق بازع یه چیز واصح بگم یه اخلاقی داره که بدترررر از همه این کارا عذاب اوره فکر میککی چون میتونه خرج ده تا زن و بده و اما نمیگیره داره لطف میکنه فکر میکنه اینکه اهل زن و بچه  اس لطف میکنه منتش سر منه تا حرف میزنم انگ مشکوک بودن و روانی بودن بهم میزنه

گذشتن از تو آسون نیس....
خوب آخه چرا بهش شک داری؟؟؟ چون به خودش میرسه!؟؟؟ امان از اونایی که اومدن بهت گفتن مواظب باش واسه یکی ...

بخدا اشکام بند نمیاد کاش یه ذره قدرت داشتم خودمو میکشتم

گذشتن از تو آسون نیس....
ببین خیییای بهش مشکوکم که اینجا گفتن همه گفتن برم مشاوره که هفته دیگه میخوام برم اما بخدا هیچکس جای ...

مشاوره ات رو برو و بعد حرف طلاق رو پیش بکش

ببین خیییای بهش مشکوکم که اینجا گفتن همه گفتن برم مشاوره که هفته دیگه میخوام برم اما بخدا هیچکس جای ...

اگه طلاق بگیری،شرایطت خوبه؟از نظر مالی وهمینطور تنها نبودن

بخدا اشکام بند نمیاد کاش یه ذره قدرت داشتم خودمو میکشتم

حساسی زیادی هم حساسی، اگه اشتباه نکنم تازه هم زایمان کردی

2706