2703
2553

صبج بچه هامو فرستادم خونه بابام از ساعت 10 صبح دعوا کردیم تا 3 بعدازظهر از حرصش اومد لگد بزنه به میزی که پیش ستون وسط خونه بود پاش خورد به ستون.برادرشوهرم اومد بردنش بیمارستان مچ پاش موترک برداشته گچ کردن الان هم رفته سرکارش .بچه ها حالم خوب نیست تو تاپیک های قبلیم هست از چی دلخورم .بهشگفتم تا اخر تابستون مثل همخونه باشیم بعد (طبقه بالا مادرشوهرم میشینم دو ماه دیگه خونه ای که خریدیمتعمیراتش تموم میشه قراره اسباب کشی کنیم ت)گفتم تو اسباب کشی تو برو اونجا منم وسایلمو برمیدارم میرم خونه بابام یا پول مهریه امو برو یه واحد اپارتمان بخر مستقیم برم اونجا😓😓😓

گذشتن از تو آسون نیس....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به خاطر چی؟

تو تاپیکهاشون هست

همسرشون در کنار اینکه مرد زندگیه و خرج سه تا خانواده رو میده ولی دوست داره به خودش برسه! ( تزریق بوتاکس و …)

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2714

فقط گرمی جات

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

شوهرت دوست داره بوتاکس کنه میشه بپرسی کدوم دکتر خوبه مامان منم میخواد 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
 تو تاپیکهاشون هست همسرشون در کنار اینکه مرد زندگیه و خرج سه تا خانواده رو میده ولی دوست داره ...

یعنی اینقدر حاده؟؟؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
 تو تاپیکهاشون هست همسرشون در کنار اینکه مرد زندگیه و خرج سه تا خانواده رو میده ولی دوست داره ...

ای بابا این دیگه کیه😕😕

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2706