1345
1273

صبج بچه هامو فرستادم خونه بابام از ساعت 10 صبح دعوا کردیم تا 3 بعدازظهر از حرصش اومد لگد بزنه به میزی که پیش ستون وسط خونه بود پاش خورد به ستون.برادرشوهرم اومد بردنش بیمارستان مچ پاش موترک برداشته گچ کردن الان هم رفته سرکارش .بچه ها حالم خوب نیست تو تاپیک های قبلیم هست از چی دلخورم .بهشگفتم تا اخر تابستون مثل همخونه باشیم بعد (طبقه بالا مادرشوهرم میشینم دو ماه دیگه خونه ای که خریدیمتعمیراتش تموم میشه قراره اسباب کشی کنیم ت)گفتم تو اسباب کشی تو برو اونجا منم وسایلمو برمیدارم میرم خونه بابام یا پول مهریه امو برو یه واحد اپارتمان بخر مستقیم برم اونجا😓😓😓

گذشتن از تو آسون نیس....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

به خاطر چی؟

تو تاپیکهاشون هست

همسرشون در کنار اینکه مرد زندگیه و خرج سه تا خانواده رو میده ولی دوست داره به خودش برسه! ( تزریق بوتاکس و …)

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 

فقط گرمی جات

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
1334

شوهرت دوست داره بوتاکس کنه میشه بپرسی کدوم دکتر خوبه مامان منم میخواد 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
 تو تاپیکهاشون هست همسرشون در کنار اینکه مرد زندگیه و خرج سه تا خانواده رو میده ولی دوست داره ...

یعنی اینقدر حاده؟؟؟ 

دوستان خوب من،مادر شدن یا پدر شدن که کاری ندارد، وقتی یک زن و یک مرد با هم می خوابند پدر و مادر می شوند،به همین سادگی و من فکر نمیکنم این کار، کار مهمی باشه. پدر ومادر بودن وقتی است که شما پدری و مادری کنید، پدری و مادری به معنی تولید مثل نیست، آن کار را حیوانات و گیاهان هم می کنند و افتخاری هم ندارد.پدر و مادر هیچ حقی ندارند ، پدر و مادر فقط و فقط وظیفه و مسئولیت دارند، و وظیفه و مسئولیت شما به عنوان پدر و مادر سلامتی بچه هایی است که شما تصمیم گرفتید آنها را به این دنیا بیاورید. 

شما زیادی حساس شدی!!!

زندگی و بچه هات رو به آتیش نکش

دلم یه بارداری راحت میخواد، طبیعی و آسوون، خسته شدم از استرس و‌نگرانی، یاد خاطراتم که میفتم ترس همه وجودمو میگیره محتاج دعاهاتونم😭 
1308
طلاق به خاطر فک!!! مگه قرار نشد باهاش دوست باشی

نه خواهر من مگر خرررم واسه یه تزریق فک طلاق بگیرم

خسته شدم ازش  

حس میکنم دوست داره میبینه تو عذابم اینکه بهش شک دارم و اینا 

گذشتن از تو آسون نیس....
یعنی اینقدر حاده؟؟؟ 

از نظر استارتر متاسفانه بله

1335