2703
2553
کار شورت چی بوده ؟ تخصصش چیه ؟سنش ؟ و توانایی هاش و علایقش چیه ؟بفرمایید 

سرآشپز فست و فود غذاهای آمریکایی و ایتالیایی

22.توانهایی زیاد داره  بستنی سرا و قهوه خونه. کافه. قنادی

همشو تجربه داره. و دفاع شخصی کارم هست ولی نه مربی گری نمیتونه چون به دان نرسیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز همکارش بهش گفته گوه نخور و گرفته کتکش زده شوهره من دفاع شخصی کاره اگه میخواست بزنتش پودرش میک ...

خیلی متاسفم خیلی ناراحت شدم شما فقط کمتر حرص بخور توروخدا 

من متاسفانه تجربه ندارم نمیتونم راهنمایی کنم 

2456
نمیگم به زور ولی چرا تاپیکای بی ربط انقد پر بازدید میشن خو یکمم ادم کمک کنه به دیگران چی میشه😐

حق داری صبح من یه تاپیک زدم فقط پرسیدم یکی که مزاحمت ایجاد کرده برام اینجا چجوری میتونم اطلاع بدم منظورم به نی نی یار بود باور کن عوض یه جواب ساده که یه خانم دستش درد نکنه راهنمایی کرد ۷ صفحه تاپیک جلو رفت چه توهینایی نکردن قضاوت هاشوننن ....که دنبال سوژه ای فلان 

چشم باز کردم دیدم یکساعته دارم جواب بی ادبی هاشونو میدم وقتم گذشت کلا به اینجا امیدوار نباشید ولی عذر میخام اینجا مثلا ۷ یا ۸ سال پیش خوب بود الان پر شده از کاربر کم سن و سال که اینجا وقت میگذرونن خیلی هم بی چشم و روئن 

سرآشپز فست و فود غذاهای آمریکایی و ایتالیایی 22.توانهایی زیاد داره  بستنی سرا و قهوه خونه. کاف ...

سراشپز فست فود که نباید بیکار بشه که .۱- تو دیوار اگهی بدید . ۲-نمیتونید خودتون یه جایی رو با شراکت اشنایی فامیلی بگیرید و کافی شاپ یا بستنی فروشی یا فست فودی بزتید؟

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2714
نمیگم به زور ولی چرا تاپیکای بی ربط انقد پر بازدید میشن خو یکمم ادم کمک کنه به دیگران چی میشه😐

اخه مثلا عکس ازمایش میذارن

یا ترکیب رنگ مو

یاتغییر رنگ پی پی نی نی😐

خو یادنداریم جواب نمیدیدم اگه یاد میداشتیم ک جواب میدادیم

حق داری صبح من یه تاپیک زدم فقط پرسیدم یکی که مزاحمت ایجاد کرده برام اینجا چجوری میتونم اطلاع بدم من ...

دقیقا همه چی میگن الا اون چیزی که باید بگن. سوال میپرسی راهنمایی میخوایی بیشتر فضولیشون گل میکنه و سوالات بی ربط میپرسن. اپایل جواب تک تکشون رو میدادم ولی متوجه شدم این افراد جواب کنجکاویشون رو هم بدی بازم نمیتونن راهنمایی کنن پس همون بهتر که جواب ندی. 

2706