2733
2734

امروز همکارش بهش گفته گوه نخور و گرفته کتکش زده

شوهره من دفاع شخصی کاره اگه میخواست بزنتش پودرش میکرد ولی هیچی بهش نگفته

فقط گفته چرا دوروزه هار شدی همکارش گفته هار هفت جد و آبادته😐

صاحب کار کشوندتشون بالا شوهرمو اخراج کرده اونو نگهداشته😐

بنظرتون چه کاری راه بندازیم برای خودمون

الان خیلی بد وظعیتی هستیم من هفته36هستم نزدیک زایمان با کلی قسط بدون پول چکارکنیم توروخدا راهنمایی کنید😔

اینم بگم چندبارم شوهرم ازین کار اومده بیرون دوباره بهش زنگ زدن شوهرمم واس اینکه کسی نمیرفت اونجا کار کنه رفته براشون کارکرده از سر دلسوزی و الان اینجوری چوبشو خورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بعضیا تامیک میزنن عکس سونوگرافی میزارن میگن پسره یا دختر یا چیزا دیگهههه ک کاربرا بلد نیسن😒بلد نیسیم الکی نظر بدیم؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728

والا امروز این سومین تاپیکیه که زدی، سزارینو طبیعی 93 تا پست داشته، شغل شوهرتم خب ما نمیدونیم که، توانایی هاش و محل زندگیتون، کشش منطقه، باید با یه کار بلد و با تجربه مشورت کنین

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
خب دیگه من پست قبلیم شاید ده نفرم نظر ندادن  یعنی تو سایت به این کاربری هیچکس درمورد بیکاری و ...

عزیزم تاپیکت رو خوندم شاید چون خیلیا کارندارن نمیتونن پیشنهادی بدن....اگه همسرت سرآشپز بهش بگو بصورت مراسمی توی تالارها کارکنه تالار الان خیلی مراسم هست...ما هم سرآشپز داریم یه مدت اینجوری کارکرد درآمدشم بد نیس

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
امروز همکارش بهش گفته گوه نخور و گرفته کتکش زده شوهره من دفاع شخصی کاره اگه میخواست بزنتش پودرش میک ...

میشه بره باشگاه همین دفاع شخصی که بلده رو تدریس کنه؟؟؟🤔🤔

من انقدر دلم میخواد یاد بگیرم ولی  نمی ذارن میذارن با مربی مرد، ولی بگو بره تو باشگاهی جایی حتما  میشه تدریس کنه...

چند تا مربی دفاع شخصی تو‌گوگل من دیدم آموزشگاه دارن ببین‌میتونه همکاری کنه با اونا

2738
امروز همکارش بهش گفته گوه نخور و گرفته کتکش زده شوهره من دفاع شخصی کاره اگه میخواست بزنتش پودرش میک ...

کار شورت چی بوده ؟ تخصصش چیه ؟سنش ؟ و توانایی هاش و علایقش چیه ؟بفرمایید 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
شما میدونید نظرهایی ک داخل تایپیک ها میدم رو میتونم پاکشون کنم یا نه؟ 

بله پایبن پستی که گذاشتی یه سه نقطه هست اونو بزنی حذف میاد

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
خب آله

؟؟🤔

2706