2726

دیگه شورشو دراوردید واقعا آدم نمیتونه کمک بخواد نظر بخواد راهنمایی بخواد 

درمورد هرچیز چرندی نظر میدید و بازدیدارو به آسمون میرسونید😏ولی تا ادم کمک بخواد عین خیالتونم نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب شاید بلدنیستن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2728
خو دیگه نیا

سلام کیمیا جون خوبی؟شما همون خانوم تپل هستین؟؟؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

وقتی دیوم یکی این حرفو زده رفتم دیدم سوال پزشکیی چیزی داشته خب منی ک مجردم موهامو رنگ کردم و سر درمیارم ولی راجب بیماری خاص یا چمدونم حاملگی مگ چقدر اطلاعات دارم

یسری سوالات واضحه و میشه راحت جواب داد ولی ی سوالایی ن

حق بدین

واقعا خیلی ممنون ازینکه درک میکنی😏

اخه میدونی کسی اینجا ناز نمیخره

تاپیک امضامو ببین من خودم همیشه در حال جواب دادن ب سوال این و اونم خودم ک سوال دارم کسی جواب نمیده😂

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
سلام عزیزم نه🤔🤔من.لاغرم😂

پس اشتب گرفتم خخخخخ

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
چرا پس درمورد طلاق و اینا خوب همه بلدن😐

خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و طلاق و ارتباط زوج ها رو میدونم....البته کسایی ک بلدن بنظرم باید کمک کنن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و ط ...

خب دیگه من پست قبلیم شاید ده نفرم نظر ندادن 

یعنی تو سایت به این کاربری هیچکس درمورد بیکاری و شغل چیزی نمیدونه؟ 

2706