2410
2553

دیگه شورشو دراوردید واقعا آدم نمیتونه کمک بخواد نظر بخواد راهنمایی بخواد 

درمورد هرچیز چرندی نظر میدید و بازدیدارو به آسمون میرسونید😏ولی تا ادم کمک بخواد عین خیالتونم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید بلدنیستن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2720
خو دیگه نیا

سلام کیمیا جون خوبی؟شما همون خانوم تپل هستین؟؟؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2714

وقتی دیوم یکی این حرفو زده رفتم دیدم سوال پزشکیی چیزی داشته خب منی ک مجردم موهامو رنگ کردم و سر درمیارم ولی راجب بیماری خاص یا چمدونم حاملگی مگ چقدر اطلاعات دارم

یسری سوالات واضحه و میشه راحت جواب داد ولی ی سوالایی ن

حق بدین

واقعا خیلی ممنون ازینکه درک میکنی😏

اخه میدونی کسی اینجا ناز نمیخره

تاپیک امضامو ببین من خودم همیشه در حال جواب دادن ب سوال این و اونم خودم ک سوال دارم کسی جواب نمیده😂

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
سلام عزیزم نه🤔🤔من.لاغرم😂

پس اشتب گرفتم خخخخخ

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
چرا پس درمورد طلاق و اینا خوب همه بلدن😐

خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و طلاق و ارتباط زوج ها رو میدونم....البته کسایی ک بلدن بنظرم باید کمک کنن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و ط ...

خب دیگه من پست قبلیم شاید ده نفرم نظر ندادن 

یعنی تو سایت به این کاربری هیچکس درمورد بیکاری و شغل چیزی نمیدونه؟ 

2706