1345
1341
حق داری صبح من یه تاپیک زدم فقط پرسیدم یکی که مزاحمت ایجاد کرده برام اینجا چجوری میتونم اطلاع بدم من ...

دقیقا همه چی میگن الا اون چیزی که باید بگن. سوال میپرسی راهنمایی میخوایی بیشتر فضولیشون گل میکنه و سوالات بی ربط میپرسن. اپایل جواب تک تکشون رو میدادم ولی متوجه شدم این افراد جواب کنجکاویشون رو هم بدی بازم نمیتونن راهنمایی کنن پس همون بهتر که جواب ندی. 

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

به توانایی همسرت بستگی داره مونتاژ اسباب بازی یا اگر رزمی کاره میتونه مربی بشه خودت دست به آشپزیت خوب باشه میتونید تو منزل بپزید مشتری هم با یه تلاش چند هفته ای جور میشه من خودم شیرینی پزی تو خونه رو دوست دارم ولی همسرم همراهی نمیکنه

سرآشپز فست و فود غذاهای آمریکایی و ایتالیایی 22.توانهایی زیاد داره  بستنی سرا و قهوه خونه. کاف ...

عزیزم به نظر من دو راه بیشتر پیش رو ندارید که البته اگر بتونه اولی رو انجام بده عالیه

1) من نمیدونم کدوم شهرید و پس اندازتون چقدره اما اگر پس انداز دارید قرض کنید وام بگیرید و بیشترش کنید و یک جا با قیمت مناسب کرایه کنید و تجهیزات دست دوم اما سالم و تمیز مرتبط با کارشو بخره و خودش مغازه بزنه حالا مکان و تجهیزات و نوع شغلش (با توجه به اینکه توانایی های مختلفی داره) رو متناسب با سرمایه اولیتون انتخاب کنید تحقیق کنید ببنید مثلا سرمایه اولیه برای شروع با حداقل چیزا(سنگ بزرگ برندارید) کافه چقدر و رستوران مثلا چقدر و خلاصه یک کار شروع کنید...

2)اگر واقعا هیچ سرمایه ای ندارین و هیچ امکان وام و قرضی هم براتون نیست ناچارا باید دوباره موقتا برای کسی کار کنن (آگهی بزنید دیوار به اطرافیانی که تو این کار هستن  بسپرین یا خودشون حضوری بره جاهایی که آگهی زده صحبت کنن ...) ولی میگم موقتا چون اگر دوباره رفتن سرکار یا شما هر چند سخت پس انداز کنید که بتونید یک کار رو خودتون شروع کنید یا اینکه اون مدت دنبال کار با شرایط بهتر باشن یا همون حرفه یا حرفه متفاوت تحقیق کنن و ببنین چه کاری بهتره و آموزش ببینن و تغییر شغل بدن اگر نیاز هست....

اینم به خاطر این میگم که به هر حال دم نقد برن سرکار از لحاظ مالی روشون فشار نباشه و با ذهن آروم شرایط بهتر رو محیا کنن

عزیزم سه نقطه نمیبینم

کنار همین ریپلای که فلش کوچیکه میزنی جواب منو میدی، یه قلب هست یه نشان با یه سه نقطه عمودی

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
1334
فدات بشم زدم این سه نقطه ک میزنی برای گزارش دادنه

بله درسته، ولی زیر پستایی که خودت میذاری هم هست که برای حذف یا ویرایش پستی هست که گذاشتی، ولی نمیدونم چند دقیقه فرصت داری که استفاده کنی چون حذف میشه، حالا یه پست بذارو امتحان کن

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤