1351
1341

دیگه شورشو دراوردید واقعا آدم نمیتونه کمک بخواد نظر بخواد راهنمایی بخواد 

درمورد هرچیز چرندی نظر میدید و بازدیدارو به آسمون میرسونید😏ولی تا ادم کمک بخواد عین خیالتونم نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب شاید بلدنیستن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

خو دیگه نیا

سلام کیمیا جون خوبی؟شما همون خانوم تپل هستین؟؟؟

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  این تیکروزدم انشاالله شهریور باردارمیشم برای باردارشدنم صلوات میفرستی دوستم
1350

وقتی دیوم یکی این حرفو زده رفتم دیدم سوال پزشکیی چیزی داشته خب منی ک مجردم موهامو رنگ کردم و سر درمیارم ولی راجب بیماری خاص یا چمدونم حاملگی مگ چقدر اطلاعات دارم

یسری سوالات واضحه و میشه راحت جواب داد ولی ی سوالایی ن

حق بدین

واقعا خیلی ممنون ازینکه درک میکنی😏

اخه میدونی کسی اینجا ناز نمیخره

تاپیک امضامو ببین من خودم همیشه در حال جواب دادن ب سوال این و اونم خودم ک سوال دارم کسی جواب نمیده😂

1307
سلام عزیزم نه🤔🤔من.لاغرم😂

پس اشتب گرفتم خخخخخ

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم  این تیکروزدم انشاالله شهریور باردارمیشم برای باردارشدنم صلوات میفرستی دوستم
چرا پس درمورد طلاق و اینا خوب همه بلدن😐

خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و طلاق و ارتباط زوج ها رو میدونم....البته کسایی ک بلدن بنظرم باید کمک کنن

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
خب من مثلا خودم درمورد بچه داری و بیماری و رنگ مو و خیلی چیزا نمیدنم اما چون متاهلم شرایط ازدواج و ط ...

خب دیگه من پست قبلیم شاید ده نفرم نظر ندادن 

یعنی تو سایت به این کاربری هیچکس درمورد بیکاری و شغل چیزی نمیدونه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226

امروز همکارش بهش گفته گوه نخور و گرفته کتکش زده

شوهره من دفاع شخصی کاره اگه میخواست بزنتش پودرش میکرد ولی هیچی بهش نگفته

فقط گفته چرا دوروزه هار شدی همکارش گفته هار هفت جد و آبادته😐

صاحب کار کشوندتشون بالا شوهرمو اخراج کرده اونو نگهداشته😐

بنظرتون چه کاری راه بندازیم برای خودمون

الان خیلی بد وظعیتی هستیم من هفته36هستم نزدیک زایمان با کلی قسط بدون پول چکارکنیم توروخدا راهنمایی کنید😔

اینم بگم چندبارم شوهرم ازین کار اومده بیرون دوباره بهش زنگ زدن شوهرمم واس اینکه کسی نمیرفت اونجا کار کنه رفته براشون کارکرده از سر دلسوزی و الان اینجوری چوبشو خورده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا بعضیا تامیک میزنن عکس سونوگرافی میزارن میگن پسره یا دختر یا چیزا دیگهههه ک کاربرا بلد نیسن😒بلد نیسیم الکی نظر بدیم؟

به دوستم میگم چرا انقد باسنت بزرگه؟؟؟                                     میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم....!🤔🤔🤔

والا امروز این سومین تاپیکیه که زدی، سزارینو طبیعی 93 تا پست داشته، شغل شوهرتم خب ما نمیدونیم که، توانایی هاش و محل زندگیتون، کشش منطقه، باید با یه کار بلد و با تجربه مشورت کنین

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
1346