1351
1341
عنوان

با عشقم رفتیم بیرون خ...

477 بازدید | 43 پست

خیلی خوش گذشت خوب بود ، ولی بهم میگفت یکم  حرف بزن  ورجه وروجه کن شیطنت کن تعریف کن یچیزی بگو ، کلن از ادم شاد و انرزی دار خوشش میاد منم دوست دارم ولی هرچی فک کردم نفهمیدم چی بگم نتونستم انرزی از خودم نشون بدم ، واقعا نمیدونستم تعریف کنم خیلی تو ذوقم خورده ای خدا چ کنم 😭😭😭 چرا کم حرفم من راهنمایی کنین لطفا

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

حالا من باید در دهنمو بگیره تا حرف نزنم😐

کلا ساکتی یا خجالت میکشیدی؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

اهنگو زیاد میکردی یکم قر میدادی شکلک در میاوردی کلا من زیاد حرف میزنم و ورجه وورجه دارم نمیدونم سکوت چیه🤦🏻‍♀️😂😂😂

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
1348
اون 27 من 20 ، دوماهی میشه 

۲ماهه آشنا شدین یکم زمان بده هم دیگه رو بشناسید با همچین اخلاقایی روبرو بشید بعد بگو عشقم.خوددار باش و کمی محکم.نمیگم جلوی حستو بگیر اما یکم آروم تر که خدایی نکرده ضربه نخوری

کاربری ۹۶م پرید🤔😑😏
۲ماهه آشنا شدین یکم زمان بده هم دیگه رو بشناسید با همچین اخلاقایی روبرو بشید بعد بگو عشقم.خوددار باش ...

اشنا هستیم خیلی وقته بهم حس داشتیم تا اینکه پا پیش گذاشتیم 

1226
کلن ادم ساکتیم بعضی وقتام پرانرزی ، از چی حرف میزنی چی میگی

از هر دری

از کارایی که میکنی

از کلیپای جالب اینستا

در مورد تیپ مردم😂

چه میدونم هرچیزی که به نظرت جالبه حرف بزن حتی اگه فک میکنی گفتن این چیزا به اون ربط نداره با براش جالب نیست تو بازم حرف بزن🤪

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
منم اوایل خیلی اروم و ساکتم با کسی اشنا میشم ولی بعد خیلی خوب میشم 

ا‌اخع من کلن تو جمع هم ساکتم و کمتر کسایی از دخترای و ادمای ساکت خوششون میاد ، خیلی رو اعصابمه امروز دست درد عصبی گرفتم بخاطر این نقطه ضعفم 🤕

چطوری لوس کنم ، میشه مثال بزنی ممنون میشم 

چجوری بگم مثلا یه جایی دوس دارم برم مثل بچه ها به شوهرم میگم یا میپرم بغلش حالا برا تو کمی فرق میکنه بعد تو ماشین با آهنگ میرقصم کلی خوشش میاد میدونی آدم یکمی بصورت بچهگانه البته در مورد شوخیا نه تو زندگی اصلی بچه باشی جذاب تر دیده میشی من کلا لوسم خودم اون رفتارمو دوس ندارم ولی شوهری عاشق اون برخوردامه

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
1346