2726
عنوان

دیشب یه اتفاق خیلی خیلی خیلی خیلی عجیب اتفاق افتاد ، هنوزم تو شوکم

| مشاهده متن کامل بحث + 7680 بازدید | 203 پست
تصور کنید یه دفعه اون ح نفر که کاملا تقریبا بهمون چسبیده نشسته بودن کلی هم وسایل و بند و بساط داشتن ...

خب گرم حرف زدن بودین... لابد میخوای بگی جن بودن...عجبااا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

آخرش فقط دعوا نباشه خوبه

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرسی ک یک خط یک خط مینویسی  ما رو تشنه نگ میداری 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

خیلی برام سواله، بالاخره ۸ نفر آدم می خوان بلند شن و کلی هم وسایل دارن ،آدم متوجه می شه دیگه

همش از دیشب فکرم مشغوله، می گم نکنه اونا از ما بهترون بودن

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
خیلی برام سواله، بالاخره ۸ نفر آدم می خوان بلند شن و کلی هم وسایل دارن ،آدم متوجه می شه دیگه همش از ...

عزیزم چی زده بودین چهارتایی که نفهمیدین خخخخخ

شوخی کردم ولی خب خیلی هم عجیب نیستا متوجه نشدین به همین سادگی

جن که ترس نداره البته اگه کاری باهاش نداشته باشی

خدا رحمت کنه بابامو همیشه از جن میترسیدم یه بار برای اینکه دیگه نترسم گفت امام علی با جن ها جنگیده و شکستشون داده و قسمشون داده دیگه با شیعه های من کاری نداشته باشین از اون روز دلم قرص شده دیگه نمیترسم

2706