1147
1273

دیشب خونه مادرشوهرم بودیم، بعد شام من و دخترم و خواهرشوهرم و جاریم ، چهارتایی رفتیم یه کمی پیاده روی . 

بعد تو فضای سبزی که نزدیک خونه شون بود و درخت زیاد داره تقریبا ، و خلوت خلوت هم بود ، گفتیم یه کمی بشینیم اونجا.

سه گروه اونجا نشسته بودن، دو تا گروه چند تا مرد بودن، یه گروه هم یه خونواده بزرگ نشسته بودن، شامل چند تا خانوم و آقا (تقریبا ۸ نفر) 

چون چهار تا خانوم بودیم....

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

و وضعیت اون مردها هم زیاد جالب نبود ، کاملا کاملا نزدیک اون گروه خونواده نشستیم روی یه سکو

خیلی نزدیک بودیم بهشون.

بعد ده دقیقه که اونجا بودیم، یه دقیقه خواهرشوهرم گفت پس اون چند تا خونواده که با هم نشسته بودن کی رفتن که متوجه نشدیم

1334

تصور کنید یه دفعه اون ح نفر که کاملا تقریبا بهمون چسبیده نشسته بودن

کلی هم وسایل و بند و بساط داشتن، یه دفعه ای غیب شده بودن

جالبه هیچکدوم از نا چهار نفر هم متوجه نشده بودیم

لایک می

عشق مامان..میدونم ک تا سالگرد ازدواجمون اومدی و زندگی منو باباتو زیر و رو کردی ..بیا دیگه قربونت برم مامان دلش لک زده برا بودنت برا حست کردنت ..برا بغل کردنت ..بابات میگه جوووونمم برات میدم پس بیا دردت بجونم ..منو بابایی بی صبرانه متنظر اومدنتیم ..کلی لباس خوشگل برات خریدیم ..تو بیا تا دنیا رو ب پات بریزیم عزیزم😘😘منتظرتم دیر نکنیا ..جشن امسالمون باید ۳ نفره باشه ..من و تو و بابایی ..لاحول#والا#قوه#الا#بلله..
1288
تصور کنید یه دفعه اون ح نفر که کاملا تقریبا بهمون چسبیده نشسته بودن کلی هم وسایل و بند و بساط داشتن ...

خب گرم حرف زدن بودین... لابد میخوای بگی جن بودن...عجبااا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....

آخرش فقط دعوا نباشه خوبه

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
1335