2703
2553

من تو نت مبخوندم شیرینی زیاا د بخور .اسید فولیک اهن ویتامین دی قبل اقدام .من خودم باردارم هفته بعد میرم سونو قبل اقدام همینایی ک6 گفتم خوردم دعا کحین پسر بشه😍😎

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منو شوهرمم طبعمون گرمه دوتا دخملی هم دارم 

شوشو میگه ی پسرم میخوااام

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2714

سلام. یکی به من شماره یک عطاری رو داده تو شیرازه. خانومم هست می گه صد در صد جنسیت رو تعیین می کنه و دو قلویی رو هفتاد در صد هزینه اش کمی بالا هست 

یک پیج اینستاگرام هم پیدا کردم اون هم با تغذیه ادعا داره صد در صد جنسیت رو تعیین می کنه

مامان هلن و هادی و حامی 
والا من هرکی رو دیدم گرمی زیاد خورده دختر شده و هرکی طبعش سرده پسر😁 هیشکی اندازه من شیرینی نمیخوره. ...

مگه طبع گرما شیرینی میخورن؟ تا جایی که من میدونم میلشون به ترشیجاته، نه شیرینی جات

والله من که بدم میاد از شیرینی طبعمم صفرایی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

تا میتونی گرمیجات بخور ، برنج و حذف کن ، خرما و انبه و عسل ....کلا چیزای گرم بخور ، به روش نزدیکی هم بستگی داره که نمیشه اینجا توضیح داد😊

کاش تصویرت نفس می کشید مادر

دوستم سه تا دختر داره

چهارمی رو با دکتر و رژیم ب هوای پسر باردار شد.

از لحاظ معنوی هم تموم ایه و سوره هارو خوند،اما اینم دختر شد

فقط میتونم بگم اگه کسی رژیم گرفته و بچش طبق خواسته اش بوده اگرم نمیگرفت بود چون خدا میخواسته و برعکس

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡

ای وی اف 

هزینه کنین اینجوری تعیین جنسیت هم میشه کرد من آگه ی روز برام مهم باشه پسر دار یا دختر بشم حتمن اینکارو می کنم 

فعلا ک خدا نمیده بهم بچه 

التماس دعا

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

بچه ها خیلی اصرار به یه جنسیت نداشته باشید

یکی از دوستای من 3 تا دختر داشت، چهارمی با یه رژیم سفت و سخت پسر شد، به محض تولد تو اتاق زایمان فوت کرد، بردن پزشکی قانونی و.... خلاصه نتیجه این شد اینا تو ژنشون یه بیماری بود که فقط تو پسر بروز میکرد و باعث مرگ نوزاد شده بود

من خودم هر دو سپرام مشکل کلیه داشتن بدو تولد، اما چون پسرن نیاز به جراحی و برداشتن کلیه نیست، اگه دختر میشدن باید کلیه رو برمیداشتیم، اینم حکمت دختر دار نشدن من، منم خیلی دوست داشتم دومیم دختر بشه، اما صلاح نبود

بسپرید به خدا

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2706