2410
2713
عنوان

بچها چرا دندون پزشکه اینجوری میکرد😟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 60 پست
شهر ماهم یکی هست پیره موهاشم سفید شده از این کارا میکنه زنا به تنهایی جرات ندارن برن پیشش😐

این جوون بود

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چی بگم موهانو نوازش میکرد میگفت چ موهای خوش رنگی رژ لبمو با انگشتش پاک کردزل میزد تو صورتم میگفت ...

یاخدا

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2720
فرار نکردی اون موقع ؟😐

ن ولی پامو دیگه اونجا نزاشتم مرتیکه کم مونده بود قورتم بده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من چی بگم موهانو نوازش میکرد میگفت چ موهای خوش رنگی رژ لبمو با انگشتش پاک کردزل میزد تو صورتم میگفت ...

شوهرت متوجه نشد؟؟؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
2714
شوهرت متوجه نشد؟؟؟

ن کثافت اصلا نمیزاشت همراه بیاد داخل

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ن کثافت اصلا نمیزاشت همراه بیاد داخل

پروفایلت خودتی؟؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
حالت خوبه مرمری؟تبت بخاطر چی بود؟

ویروس بود فکر کنم اره از دیروز سرپا شدم بلاخره بعد چند روزناهارم درست کردم ولی پسرم اسهال استفراغ گرفته😭

2706