2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اين كار اصلا درست نيست

اينجا خانوم باردار زياده و كلا خانوم ها خيلي سريع ي چيزي هوس ميكنن حتي باردار هم نباشن

ممكنه خيلي ها هم نتونن به هر دليلي چيزي كه ميبينن رو بخرن و فراهم كنن 

لطفا از اين كارهاي زشت نكنيد

نديد بديد بازي در نيارين

یا صاحب الزمان ادرکنی
2738
اين كار اصلا درست نيست اينجا خانوم باردار زياده و كلا خانوم ها خيلي سريع ي چيزي هوس ميكنن حتي باردا ...

ازینجور آدما ک میخوان ادا آدم خوبا رو دربیارن چندشم میشع 

چرا میزنی؟ خوبه گفتم اونا نیان تو تاپیک

عزيزم گفتم كه كلا درست نيست

چه باردار چه غير باردار

بعدشم شما گفتي نياين خيال خودتو راحت كردي 

ممكنه يكي بياد و ببينه

حالا كه چي مثلا عكس خوردني گذاشتين؟!

یا صاحب الزمان ادرکنی
اين كار اصلا درست نيست اينجا خانوم باردار زياده و كلا خانوم ها خيلي سريع ي چيزي هوس ميكنن حتي باردا ...

ببخشیدا ولی بنظرم ادما ی چیزی یاد گرفتن ولی نمیدونن کجا استفادش کنن،گلم صد برابره این غذاها هم تو تلویزیون خودمون نشون میده هم خارج هم گوگل هم اینستا کلا همه جااا،بهتره ادمارو شکم پرست و دائم الگشنه نکنیم تو ذهنمون ک وای الان میبینن هوس میکنن

این فکر بنظرم خیلی منطقی نیس

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
عزيزم گفتم كه كلا درست نيست چه باردار چه غير باردار بعدشم شما گفتي نياين خيال خودتو راحت كردي  ...

بالاخره برا ایده گرفتن خوبه.. شاید بخوان برا همسری یه چیز جدید با سلیقه ی جدید بزارن... اشکالش کجاس؟

2706