2726
عنوان

دررفتگی لگن نوزاد

122 بازدید | 5 پست

سلام.روز اول بچمو دوتا دکتر معاینه کردن و گفتن در رفتگی داره.سونو نوشتن بعداز دوروز سونوی سه بعدی انجام دادیم گفت سالمه و هیچ مشکلی نداره.ایا لازمه پیگیری کنم و ببرم ارتوپد؟

تعداد رای : 7
نظرسنجی
بله
4
57%
خیر
1
14%
حتما ببر
2
28%

پسر منم ت بیمارستان گفتن احتمالا درفتگی لگن دار ولی بردیم سونو سالم بود والان خدارو شکر مشکلی نداره پاهاش

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

ب خاهرزاده منم گفتن اما نداشت

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداروشکر ما ک مردیم و زنده شدیم

اره من خیلی اذیت شدم تا ببریم سونو بگن سالم 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.