2726
عنوان

خوشگلا چجوری موهامو فر ریز کنم؟؟؟

15555 بازدید | 16 پست

من قبلا موس زدم ولی موهام فر درشت شد 

بابلیسم ندارم اگر میدونستم فر ریز میندازه میخریدم

ویو همون فر ریزه؟؟؟ 

اگر راه حلی میدونید بگید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ويو فر نميكنه طرح ٧-٨ ميندازه رو مو

موهاتو دسته هاي كوچولو كوچولو كن ي مداد بردار بپيچ دور مداد روش رو اتو بكش فر ريز گوگولي ميشه😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728

نه ویو ینی موج،موهارو حالت موج دار میکنه

میتونی وقتی خیسه از حموم میای دور نی یا سیخ چوبی یا چیزای این مدلی بپیچی بزاری خشک شه ولی اگر موهات بلند نباشه بنظرم جالب نمبشه چون کل مو رو جمع میکنه

وسایل مخصوصش هم هست ک بخری و از نی و اینا استفاده نکنی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜

ویو فر نیس موهارو مجعد ریز میکنه تو گوگل سرچ کن که چطور میشه مو بعد از ویو

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

دستگاه فر اس هم خوبه من موس میزنم موهام فر ریز میشه یا میتونی بعد اینکه از حموم اومدی موهاتو خیس خیس بافت ریز بزنی بعد شب تا صبح بزاری بمونه بعد تافت بزنی سشوار بکشی باز کنی 

دخترم دنیامه

یه بسته نِی بگیر 

بعد از اینکه از حموم اومدی و‌موهات نم داشت شونه که کردی 

با حوصله بشین و تیکه های کوچیک‌کوچیک از موهاتو دور نی بپیچون و یکم که به انتهای نی رسیدی دو طرف نی رو‌گره بزن بهم دیگه 

بعدم با یه شال یا روسری ببند سرتو و بزار تا صبح بمونه 

اگر هم خیلی عجله داری سشوار بگیر روشون تا زودتر خشک شن

2706