2737
2734
منم ۳۴ هستم باردارم.چه حرفیه کجاش بالاس بابا...ریسک بالای ۳۵ کجا بود قبلا میگفتن ۳۸،۳۹ یکم ریسکه اون ...

خودم میدونم ۳۴کمه برابارداری گفتم چون من تنبلی تخمدان سراولی داشتم اون پروسه ها رو دوباره باید طی کنم قبول کن برامن سخته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالای سی و پنج ریسک داره ولی بستگی به خیلی عوامل داره اینکه بارداری قبلیتون چطور بوده اینکه سابقه فشار خون دیابت اختلالات کروموزومی و اینا تو خانوادت هست یا نه اضافه وزن داری یا نه 

مثلا منی که هم اضافه وزن داشتم هم سابقه فشار خون بالا تو خانواده‌مون هست هم بچه اولم بیش فعاله خب بهتره زیر ۳۵ میاوردم ولی مثلا جاریم که هیچکدوم ازین مشکلات رو نداره ریسکش به مراتب از من پایینتره 

بالای ۳۵ فقط ریسک بالاتر میره الزاما مشکلی بوجود نمیاد

2728
من 36سالمه بارداری دوم. احساس نمیکنم سن با داریم بالاست

من شوهرم اجازه نمیده خدامیدونه کی بده.خودم قبلا تنبلی تخمدان داشتم.شماچندمین بچتون؟شوهرتون راضی بود؟

2738
دکترم گفت ۳۳ ۳۴ سن خ خوبیه.بدنت کاملا آمادگی داره.استخونات و مفاصلت....

عزیزم قدیما اینهمه تقویتی و تست های پیشرفته تشخیصی نبود 

الان چهل ساله شبیه 25 ساله س 

ایشالا شما خیلی راحت و سالم باردار بشین 

توی فامیل ما خانم ها از ۳۵تا ۴۵ به فکر بچه دار شدن می افتن 

خيلي كار اشتباهيه 

وقتي فاصله بين پدر مادر و بچه زياد باشه نميتونن راحت با هم ارتباط برقرار كنن نميتونن نيازاي همديگه رو درك كنن چون از دو نسل مخلتفن و به مشكل ميخورن 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706