2737
2734
عنوان

کیا رفتوآمد فامیلیشون خیلی خیلی کمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 67 پست
مثلا در ماه خونه هیشکی نمیرید؟دلتون نمیگیره. احساس کمبود و افسردگی نمیکنید

هی خواهر چطور دلمون نمیگیره  چاره ای نداریم ولی من کلاس میرم سعی میکنم زیاد تو خونه نباشم..توام برو کلاس

در من انگار کسی، در پی انکار من است...

ما اختلاف نداريم ولي دوريو دوستي خيلي ب نفعمونه يه بار ميان خونه نميشه بعد رفتنشون بلايي سر خودمون يا وسايل خونه نياد وكلا خدمتشون كني هم حرف ميزنن پس ب نفعمونه ك باهاشون رفت و امد نداريم 

رها هستم ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با همه ی فامیلای خودم. به جز عمه م قطع رابطه ام.... 

اتفاقا خیلی ام هدفدار شدم😃😃

فامیلای همسرمم در حد عید دیدنی و مراسم خاصی اگه باشه میبینیم.... 

دوستامون فقط کنارمونن....

شمام دوست پیدا کنید

ما با کسی مشکلی نداریم ولی انگار بقیه مشکل دارن..ما صد بار میریم دیگه نمیریم تا بیان..نمیان ک هیچ تازه میگن چرا کم پیدایین..هر چیم بگی ما زیاد اومدیم از رو نمیرن ک طلبکارم میشن..مام دیگه نمیریم😟😟

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
2728

ما هم همه با ما اختلاف دارن کلا از پیشرفتمون خوششون نمیاد همه کار کردن ک قطع رابطه کنن ماهم کردیم 

الان تقریبا هیج جا نمیریم هیچ کسم نمیاد 

......................................................................... 

نه عادت کردم الان دیگه اگه بخوام جایی برم سختمه گاهی غصه میخورم که چرا همه باهم اختلاف دارن ولی خب زندگی رو باید بگذرونی چاره ای نیست

**اللهم عجل لولیک الفرج**

من خودم خانواده ام با هیچکدوم از اثوام پدری مادری ارتباط نداریم غیر یه خاله هام یعنی فقط با ۱ خانواده که فقط یه بچه داره 

بقیه از بس دوبهم زن و تهمت زن بودن خداروشکر با هیچ‌کدوم نمیریم و بیایم 

ولی خودم که ازدواج‌کردم خانواده شوهرم فوق العاده زیادن و فوق العاده خوبن  باهمشون رفت و آمد میکنیم 

تو مجردی واقعا دلم میگرفت ولی حالا وقت کم میاریم 

ما کلا کمیم! خاله ها و عمه هامون و عمو و دایی هامون هرچی زنگ میزنیم ک بریم خونشون بهانه میارن! 😁 

خونه مادرشوهر هم ک تفریح محسوب نمیشه چون حتی ب شوهرمم خوش نمیگذره! چون چاییم ب زور بهمون میده😐

فقط خونه مامان من و برادر همسرم میریم و میان! 😁 من دوستامم دعوت میکنم یا میرم خونشون اما شوهرم طفلی فقط با همین سه مورد در ارتباطه 

2738
ما هم رفت و امد نداریم بهتره باو حرف و حدیث کمتره

موافقم آدم اینقد اعصاب و روانش راحته..من دوس ندارم زنگم بهم بزنن ولی خب گاهی اوقات میزنن 

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
دنبال دردسریاااا حالشو ببر بچه رو هم ببر انواع کلاس و مهد و ....  یا با دروهمسایه رفت و امد ...

نمیخوام دروهمسایه تمایل نداره با غریبه رفتوامد خانوادگی کنه . دلم فامیل میخواد دورهمی فامیلی

ما فقط با خانواده دوتا عموم مخصوصا کوچیکه رفت و آمد میکنیم..تموم شد رفت

البته مامانم روزی یک ساعت تلفنی با خواهراش صحبت میکنه

با داییامم در تماسِ کلا همه باهم صمیمی هستن

ولی رفت و آمدمون خیلی کمه.. رابطش با عمه‌هامم خوبه ولی خب رفت و آمدمون کمه دیگه چه میشه کرد😑

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من از تک تک فامیلامون متنفرم جز استرس و غصه چیزی برامون نداشتن ...... فقط گاهی دیدن پدربزرگ و مادربزرگم میریم اونم برای احترام و.... ولی اینا رو دوست دارم خیلی شیرین هستن 

از هیچ چیز به اندازه ی امید واهی نفرت ندارم

ماهم مثل شما هستیم همیشه تنها منم تو پارک مردمو میبینم دسته جمعی خوش میگدرونن میگم کاش ماهم یه گروهی جمعی داشتیم من اینجا هیشکیو ندارم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
2706