2703
2553

زندگی براتون بی معنی و بی هدف نیست؟سرتون رو به چی گرم میکنید؟احساس کمبود نمیکنید . ما از قضا با هیچ کدوم از اقوام خودم یا شوهرم رفتوامدی نداریم به جز یه مورد. خیلی غمنگیزه   همه جا تنها هستیم یه پارک هم که میریم دلمون شدید میگیره همه خانواده های دسته جمعی میان بچه ها دسته جمعی میان بازی میکنن ولی پسر من همش تنها و ناامید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دنبال دردسریاااا

حالشو ببر

بچه رو هم ببر انواع کلاس و مهد و .... 

یا با دروهمسایه رفت و امد کن

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2720

ما 😊✋

اما خب خودمون اینطور ترجیح دادیم که دوتایی باشیم و خیلی کم بقیه رو میبینیم هرچند اونا هفته ای یبار مهمونی دارن.

مااینطوری خوشحالتریم.

هرکسی یه مدلیه.برای شما شاید سخته 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

من کلا زیاد رفت و آمد ندارم هرچی دور تر باشی ازنظر من دردسر کمتر داری

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2714

منم همینطورم عادت کردم خب بی کسی بهتر از بودن با هرکسی هست 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

کار، درس، مطالعه، فیلم، وقت‎گذرونی با خودمون، دوست. قرار نیست که حالمون وابسته باشه به حضور دیگران.

پسرت هم باید یادش بدین دوست پیدا کنه. اگه کوچیکه خودتون، اگه هم به سنش می‌خوره بذاریدش مهدکودک.

خوب با دویت های خانوادگی رفت امد کنید

نه میگم کلا اینطوری خواستیم خودمون.

مشکلی نداریم.استارتر مشکل داشت عزیزم ❤️ 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2706