1147
1341

زندگی براتون بی معنی و بی هدف نیست؟سرتون رو به چی گرم میکنید؟احساس کمبود نمیکنید . ما از قضا با هیچ کدوم از اقوام خودم یا شوهرم رفتوامدی نداریم به جز یه مورد. خیلی غمنگیزه   همه جا تنها هستیم یه پارک هم که میریم دلمون شدید میگیره همه خانواده های دسته جمعی میان بچه ها دسته جمعی میان بازی میکنن ولی پسر من همش تنها و ناامید 

دنبال دردسریاااا

حالشو ببر

بچه رو هم ببر انواع کلاس و مهد و .... 

یا با دروهمسایه رفت و امد کن

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

ما 😊✋

اما خب خودمون اینطور ترجیح دادیم که دوتایی باشیم و خیلی کم بقیه رو میبینیم هرچند اونا هفته ای یبار مهمونی دارن.

مااینطوری خوشحالتریم.

هرکسی یه مدلیه.برای شما شاید سخته 

(نجيب_زاده).بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ Honey your soul could never grow old it's evergreen, 😌baby your smile's forever in ma mind n memory 😭 ♥️ /دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️
1307

کار، درس، مطالعه، فیلم، وقت‎گذرونی با خودمون، دوست. قرار نیست که حالمون وابسته باشه به حضور دیگران.

پسرت هم باید یادش بدین دوست پیدا کنه. اگه کوچیکه خودتون، اگه هم به سنش می‌خوره بذاریدش مهدکودک.

خوب با دویت های خانوادگی رفت امد کنید

نه میگم کلا اینطوری خواستیم خودمون.

مشکلی نداریم.استارتر مشکل داشت عزیزم ❤️ 

(نجيب_زاده).بیشترین عشق جهان را به سوی تو می آورم از معبر فریاد ها و حماسه ها، چرا که هیچ چیز در کنار من از تو عظیم تر نبوده است..که قلبت چون پروانه ای،  ظریف و کوچک و عاشق است🌱💚😌/ Honey your soul could never grow old it's evergreen, 😌baby your smile's forever in ma mind n memory 😭 ♥️ /دلم از تماشای چشمای تو یه حسی مثلِ پرگرفتن گرفت، چشای تو تا پیش چشم منه مگه میشه این حالُ از من گرفت، تمام وجودم رو هر ثانیه، تو دریای فکر تو حل میکنم، نگاه کن واسه اینکه تو بامنی چجوری خدارو بغل میکنم😭♥️
1288
مثلا در ماه خونه هیشکی نمیرید؟دلتون نمیگیره. احساس کمبود و افسردگی نمیکنید

هی خواهر چطور دلمون نمیگیره  چاره ای نداریم ولی من کلاس میرم سعی میکنم زیاد تو خونه نباشم..توام برو کلاس

برام دعا کنین برم سرکار بعد درسم خیلی دوس دارم خانوم معلممممممم شمممم😍🙈

ما اختلاف نداريم ولي دوريو دوستي خيلي ب نفعمونه يه بار ميان خونه نميشه بعد رفتنشون بلايي سر خودمون يا وسايل خونه نياد وكلا خدمتشون كني هم حرف ميزنن پس ب نفعمونه ك باهاشون رفت و امد نداريم 

رها هستم ☺️

من با همه ی فامیلای خودم. به جز عمه م قطع رابطه ام.... 

اتفاقا خیلی ام هدفدار شدم😃😃

فامیلای همسرمم در حد عید دیدنی و مراسم خاصی اگه باشه میبینیم.... 

دوستامون فقط کنارمونن....

شمام دوست پیدا کنید

ما با کسی مشکلی نداریم ولی انگار بقیه مشکل دارن..ما صد بار میریم دیگه نمیریم تا بیان..نمیان ک هیچ تازه میگن چرا کم پیدایین..هر چیم بگی ما زیاد اومدیم از رو نمیرن ک طلبکارم میشن..مام دیگه نمیریم😟😟

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم😎😎
1335