2733
2734
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 72 پست
اگه واست نفرسته واس دوس دختر ش میفرسته

اینقدر دوس دختر المانی داره اخر هفته هاش بادختراست ولی وسط هفته همیشه سرکاره 

بهش میگم بزار کنار میگ من جون میکنم کارمیکنم ی اخرافته تفریح میکنم گیرمیدی

نه اخه همسرم ازنظرمالیه اوکیه چیزی کم نذاشته ولی برادرم میگفت من برات میفرستم هرکاری دوس داشتی بکن خ ...

ببخشیدا کنجکاوی میکنم دوستم اسم داداشت چیه؟؟ من کسیو میشناسم اونم گف برای خاتوادش البته ماهی ۵۰۰ یورو میفرسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه همسرم ازنظرمالیه اوکیه چیزی کم نذاشته ولی برادرم میگفت من برات میفرستم هرکاری دوس داشتی بکن خ ...

برااون ۵۰۰یوروشایدچیزی نباشه ولی براشماخیلی خوبه

بنظرم طلادست دوم بخر بذارکنار وبه موقعش بده به خودش....

2731
برااون ۵۰۰یوروشایدچیزی نباشه ولی براشماخیلی خوبه بنظرم طلادست دوم بخر بذارکنار وبه موقعش بده به ...

اره برای من ماهیانه زیاد میشه 

همسرمم این ماه گفت بهت ۱۵میدم برو طلا بخر 

همونو ب برادرم گفتم گفت بزار منم برات بفرستم 

اره برای من ماهیانه زیاد میشه  همسرمم این ماه گفت بهت ۱۵میدم برو طلا بخر  همونو ب برادرم ...

خدایا از این داداشا بمن میدادی فقط دوسه ماهم بهم پول میداد ی الونک اجاره کنم راضی بودم 🤣🤣😂

2738
والا چرا دروغ بگم کسی ک ب ما این حرفو زد ی ادمیه ک خودش توزیع کننده طلا بین طلافروشیاس کله گندس تا ا ...

مطمئنی؟ آخه الان چند روزه طلا و د لار اومده پایین

سکه از ۴۷۰۰ شده چهار تومن خیلی اومده پایین

والا چرا دروغ بگم کسی ک ب ما این حرفو زد ی ادمیه ک خودش توزیع کننده طلا بین طلافروشیاس کله گندس تا ا ...

الان چی میگه بلاخر ۵۰۰رد نیکنه یا نه

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

به همسرت نگو مگر اينكه بگي مي فرسته براش طلا بخرم يا جمع بشع خونه بخره

پولدارترين مردها هم وقتي بدونن زن شون پول داره براي از دستش در آوردن نقشه مي كشند حتي براي پول خانواده زن هم برنامه ريزي مي كنند

اگر درامد برادرت خوبه اشكالي نداره ازش بگيري بهتره بصورت أرز يا طلا نگه داري و بعد ملك بخري آمار دقيق پولي كه بهت مي ده رو داشته باش يادت باشه زن بگيره يا تو تگنا قرار بگيره بايد براش جبران كني

خدایا از این داداشا بمن میدادی فقط دوسه ماهم بهم پول میداد ی الونک اجاره کنم راضی بودم 🤣🤣😂

ایشاا.. همسرت این پولو بهت بده گلم

برادرمن چندین سال پیش رفت 

همسرم و پدرم خرج رفتنش رو جور کردن 

ولی برادرم همش خرج دختر کرد دیگ عاصی شده بودم 

به همسرت نگو مگر اينكه بگي مي فرسته براش طلا بخرم يا جمع بشع خونه بخره پولدارترين مردها هم وقتي بدو ...

نه همسرم چیزی نمیگ بیچاره 

تاحالام خیلی تومسائل مالی به برادرم کمک کرد 

2706