2733
2734
عنوان

بیاین داستان زندگیم رو بگم براتون. عشق امید ازدواج و بعدشم ...😍

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ناراحت شدم... دروغ گو

ببخشید😢

جنبه فان داشت اخه

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
بوگووو عزیزم

😂😂😂حالا ک رمان نمینویسی چرا بگم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
😂😂😂حالا ک رمان نمینویسی چرا بگم

جاش تو بگو

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
جاش تو بگو

همش سایت شده داستان😓😓روزی چند بار میزنن بابا اینا برن یه کتاب بنویسن مارو راحت کنن دیگه😒😒😒

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
همش سایت شده داستان😓😓روزی چند بار میزنن بابا اینا برن یه کتاب بنویسن مارو راحت کنن دیگه😒😒😒

همشم چرت و پرت و کلیشع

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
همشم چرت و پرت و کلیشع

عاره بخدا😕😕😕فیلم هندیارو کپی میکنن

اهومم  بعدم حرف بزنی میگن راسته

یه عده میان تاپیکاشون میگن به توچه ما داریم میخونیم😂😂😂

یه عده میان تاپیکاشون میگن به توچه ما داریم میخونیم😂😂😂

اره والا😂😂😂 اخر داستانشونم همه خوشبختن😂😂😂 حااا نمیدونم منظورشون چیه از خوشبختی

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
  خداروشکر  تاتی جون با من هم عقیدس که رمانن اکثرا😂😂😂 جیگرم حال اومد😁

اره بابا هیچکدوم رو هم نمیخونم عنوان رو ببینم رد میشم 

🤣🤣🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
اره والا😂😂😂 اخر داستانشونم همه خوشبختن😂😂😂 حااا نمیدونم منظورشون چیه از خوشبختی

😂😂😂😂نمیدونم والا چه کارا میکنن معروف شنا

2706