2726
عنوان

جاری حسود😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 41 پست
خب بگه حرص خوردن نداره که

اخه هرشب هرشب خودش رستوران افتاده ها تا ۲ نصف شب میرن بیرون 

کاری کرد ک هی نشستن گفتن وای میخوای بری بیرون و....اینا 

دلم میخواد لهش کنم اصن مثه عقده ای هاس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بره شاید شنیده شما میخواید برید بیرون اونم دلش هوای بیرون رفتن کرده چه ربطی به حسودی داره 

طرز فکرت‌و عوض کن 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2728
والا بنظر من مشخصه دوتاتون بچه اید.قشنگ معلومه داستانو با اغراق تعریف کردی.

عزیزم طبقه پایین خونه مادر شوهرمه

تو دسشویی ک میرم صداش میاد 

منم رفتم دسشویی شنیدم داشت اینا رو ب شوهرش میگفت تلفنی

بعدم اومد بالا بلند گفت ما هر شب میریم بیرون و امشبم میخوایم‌برسم بیرون ک من بشنوم😐من چیکارش دارم اون عقده ایه

عزیزم طبقه پایین خونه مادر شوهرمه تو دسشویی ک میرم صداش میاد  منم رفتم دسشویی شنیدم داشت اینا ...

اهمیت نده.

اتفاقا من اگه جات بودم یه لبخند ملیح میزدم و میگفتم اتفاقا چه خوب ایشاله همیشه به گردش و تفریح😊😊😊

اینجوری باید طرف رو بسوزونی که بفهمه اصلا مهم نیست و خودش چقدر بچه اس

یعنی الان برات مهمه این حرف  ای خدا 🤣🤣🤣 حالا چرا از مادرشوهرت برا لباس بچه ت سوال پرسیدی&n ...

اون ک احترام بود همینجوری خود شیرینی بود باو خخخخ ک اگه رفتم بیرون زنگ نزنه شوهرم پر کنه شوهرمو با حرفاش

این ک اومد بلند حرف زد ک من بشنوم لجم گرفت

چند بار تا الان هم تیکه انداخته با حرفاش هم بلند بلند ی چیزو گفته من بفهمم

از این کار متنفرم

آخه عنتر کی کار ب تو داره خب برو هر جایی میخوای بری

فدای سرت. اصلا به حسودی شما اونم رفت بیرون، چه اشکالی داره؟ ضرری برات نداره که بخوای حرص بخوری دختر

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
منم حالم بهم میخوره از جاریم ..هروقت میان خوونم دخترش خرس گنده ۱۰سالش همش شیشه شیر بچمو میبره تو دهن ...

اون ک معظل بزرگیه

بخدا ۲تا جاری دیگه دارم اونا بچه هاشون اینجورین

دسشویی میرن دستاشونو نمیشورن😷😷😷

وسایلا بچمو میشکنن

هی میرن سر یخچال بهونه میگیرن

رو مبلا بالا پایین میپرن

.......

واقعا ها.... چرا نگفتم ؟؟؟؟؟😐کاش دیشب پرسیده بودم همون موقع گفته بودم

حالا اشکال نداره سری بعدی اگر پیش اوند بگو بهش...منکه کلا هیچکس به هیچ جام نیست کار خودمو و زندگی خودمو نیکنم😶🤣🤣🤣

حالا چرا فکر میکنی از رو شما تقلید میکنن؟ شاید میرن بیرون. خوب همیشه🤔 انقدر. درگیر همدیگه نباشین زن ...

شنیدم زنگ زد شوهرش گفت 

بعدم اومد تیکه انداخت و بلند بلند گفت

فکر کرد من عقده ایم مثه خودش خب برو ب سلامت چرا میای اینجوری تیکه مینداری یعنی میخواد من بسوزم

حالا اشکال نداره سری بعدی اگر پیش اوند بگو بهش...منکه کلا هیچکس به هیچ جام نیست کار خودمو و زندگی خو ...

منم نمیرم باهاشون و بیام ک کاری بهم نداشته باشن

اخه ۴تا جاری دارم فقط یکیشون خوبه ک اونم بچه هاش خیلی بی ادبن

2706