2726
عنوان

جاری حسود😒😒😒

551 بازدید | 41 پست

دیشب ب مادر شوهرم گفتم ب نظرتون چ لباسی ب بچم بپوشونم میخوایم بریم بیرون

جاریم رفت زنگ زد شوهرش منو باید ببری بیرون و اینا همش میرن بیرون

بعدم اومد بلند گفت وای من ک آقا....اسمشو نمیگم

شوهرشو گفت وقتی میاد میگه کاراتو بکن بریم بیرون 

امشبم میخوایم بریم بیرون

عقده ای😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از مادرشوهرت نظرنپرس واسه لباس بچت

جاریتم ول کن بابا  

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

یعنی الان برات مهمه این حرف 

ای خدا 🤣🤣🤣

حالا چرا از مادرشوهرت برا لباس بچه ت سوال پرسیدی 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

حسود هرگز نیاسود😌

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

وااا بيرون رفتن اونا چه ربطي به شما داره؟؟؟؟

مگه چون شما ميري بيرون ديگه كسي حق  نداره؟؟ جاتونو ميگيرن بيرون؟؟؟ 

به حق چيزاي نديده 😑😑😑

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706