2737
2734
واقعاا کجاست مطبش؟نوبت میده تلفنی؟؟واسه چکاری عالیه قد؟؟

کلا دکتر فوق‌العادایه کل بچه های فامیل ما پیش ایشون میرن.

خیابان اقدسیه ، انتهای خیابان اقدسیه ابتدای بلوار ارتش نبش خیابان شهیدلنگری مجتمع اقدسیه طبقه دو واحد2

88781100

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

بچه هاتون رو ساعت 8 بخوابونید

هورمون رشد بچه ها شبها ترشح میشه و باید اون موقع خواب باشن

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زینک زیاد بده 

من بخاطر توقف رشد قد بردم دکتر بهروز مقدادی عالی بود کازش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
پسر من سه سال و نیم.قدش نودو یک.تووی تلویزیون خیلی دعوتش میکنن و تووی سایتم شنیدم اسمشو.فکر کنم متخص ...

من دنبال متخصص غددم. پسرم بد نیس سه یال و نیم قدش صد و دو میشه ولی چون هم خودم هم باباش قدمون رعنا نیس😉😉 معمولیم نمیخوام اندازه ما بشه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اخه مشکلم اینه بدخوراک شیرمحلی که اصلا دوس نداره فقط شیر خودمو میخوره زینک هم میدم بهش .

خوب دلیلش همینه بچه منم قدش کوتاه مونده چون هرچیزی نمیخوره شبام دیر میخابه دکتر معجزه نمیکنه فقط ویتامین میده تو این سن

2738
من دنبال متخصص غددم. پسرم بد نیس سه یال و نیم قدش صد و دو میشه ولی چون هم خودم هم باباش قدمون رعنا ن ...

خوبه که قدش.حتما بهترم میشه.پسرمن خیلی خیلی ریزه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
خوب دلیلش همینه بچه منم قدش کوتاه مونده چون هرچیزی نمیخوره شبام دیر میخابه دکتر معجزه نمیکنه فقط ویت ...

از ی سنی تا شروع بلوغ میشع ی کارایی کرد 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اخه مشکلم اینه بدخوراک شیرمحلی که اصلا دوس نداره فقط شیر خودمو میخوره زینک هم میدم بهش .

شیر کاکائو بهش بده بچه منم هیچی نمیخوره فقط توی شیشه شیر هر روز شیرکاکائو یا شیر عسل میریزم میخوره خامه هم میریزم .تا یکسالگی شیرخودمو خورد بعدش دیگه سختم بود شیشه شیر دادم بهش .

اما دیر وقت میده پسر منم وزنش زیاد نیس ؟ کارش خوبه ببرم؟

کارش ک عالیه 

چنده وزنش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706