2703
2553
عنوان

مقايسه مغزمو داره نابود ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 47 پست
هرچی میگذره بیشتر بهم ثابت میشه ک مردا رو هرچقد بیشتر بهشون رو بدی و لیلی ب لالاشون بذاری بدتره بخد ...

به خود مردم بستگي داره

شوهر من از اول اگه بهش انقد احترام نميذاشتم يا بي محلي ميكردم سمتم نميومد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با این توصیفاتی که کردی عزیزم مرده بیشتر میترسه از زنش تا عشق بعدم اینا فامیل نیستن رابطتو کم کن باهاش و بعدش تو خلوت خودتون به شوهرت بیشتر محبت کن اما تو جمع اصلا بهش محل نده منم احساس میکنم مردا دوست دارن بیشتر بهشون بپری از زنی که خوبه زیاد راضی نیستن

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه  يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه  مرده خودش خوبه  به ...

😐😐😐هرکی این حرفو بزنه مخصوصا تو جمع معلومه شوهرش قاطی میکنه😑 یا گردن افتادست که شوهره ازش حساب میبره یا یه سیاست خاصی داره یا خیلی شانس داره

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2720
آواز دهل از دور خوش است

نه عزیزم این مثال اصلا درست نیست الان چون این خانوم باهاشون رابطه خانوادگی داره پس کامل در جریان.بعضی از خانومها سیاست خوبی دارن و بلدن چطوری شوهرشون رام خودشون کنن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بعد الان واقعا ما شرايطمون بد شده و مثلا واسه سفري كه اونا يه هفته اس تصميم گرفتن بيان ما ٦ماهه برنا ...

خودت جواب خودت و دادی دلیلش اینکه که هیچ چیز به چشم دختره نمیاد و همیشه غر میزنه و ناراضیه،از اول اینجوری رفتار کرده و پسره رو عادت داده به بهترینا،پسره هم مثل یک وظیفه همیشه در حال براورده کردن خواسته های دخترست به بهترین خالتش،چون دختره فر خواااااااهد زد

دوروبرمون زیااااااااد داریم زیاد

🧿
2714
با این توصیفاتی که کردی عزیزم مرده بیشتر میترسه از زنش تا عشق بعدم اینا فامیل نیستن رابطتو کم کن باه ...

من اگه بپرم يا تو جمع هيچ كس متوجه نشه چشم و ابرو نازك كنم كارم زاااره 

از اولم همين بود ولي اولا خودشم خيلي به خواسته ي من بود 

شرایط زندگی شما را نمیدونم ولی مدل رابطه ی اونا را هم اصلا نمیپسندم من مردایی که آویزون زناشون هستند وبه به قول معروف غلام حلقه به گوش هستند هیچ جذابیتی برام ندارند.

شما به نفعته اگر میدونی داری اذیت میشی هر چقدر هم آدمای خوبی هستند و  باهاشون خوش میگذره و این حرفا..

رابطه تون را باهاشون کم کنید بعدم عزیزم به تقدیرت راضی باش و سعی کن با سیاست به خواستت برسی.

نه تو جمع بهش نپر باهاش بد نباش ولی مثلا تو خودت باش با گوشی خودتو سرگرم کن یه جور بی محلی اما بی احترامی نکن نمیخواد لی لی به لالاش بزاری که لوس شه این بی توجهی رو هم کم کم شروع کن

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

ب احترام نیست بنظرم. هرچی حرف گوش نکن تر، عزیزتر. جدی میگم. زنداداش منم دقیقا عین دوست شماس داداشم نگا دهنش میکنه ک ببینه زنش چی میخواد. آهنگ میزاره تو ماشین نگا صورتش میکنه اگه خوشش اومده بود میزاره اگه نه ک عوض میکنه. برا بیرون رفتن همیشه نظر خانومش مهمتره

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

خواهر من خیلی به شوهرش میپره، ولی شوهرش کاملا مطیعشه 

ولی وقتی از یه کار یا رفتارش ناراضی بوده اومده پیش من گفته منم پشت خواهرمو گرفتم درحالی که حق با اونه 

الان نمیدونم این ترسه دیگه!؟

نمیدونم شاید دوست اسی هم اینجوره 

ولی واقعا برام سواله؛آیا این رفتار درسته؟ 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 

بسته به شناسه، منم همسرم خیلی حرف گوش کنه ، مخصوصا تو سفر، اعتقادش به اینه سفر واسه خانماس باید به خانما خوش بگذره .تو سفرم مدام ازم نظر می پرسه کجا بریم چی بخوریمو... حالا ۲۰ نفرم که باشیم جلو جمع نظر منو می پرسه بعد میگه این نظر خونواده ما ،همیشه هم با ی سیاست خاصی نظرش به همه تحمیل میکنه ،دراصل میشه حرف من ، اینم بگم من اصلا سیاست ندارم که بخوام همسرم بکشم سمت خودم ، تربیت خونوادگیشون اینه که به زن احترام بذارن حتی اگه زن بد باشه

2706