2726
عنوان

مقايسه مغزمو داره نابود ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هرکسی یه اخلاقی داره 

و بنظرم متاسفانه نمیشه کسی رو مجبور به تغییر کرد مگر اینکه خودت تغییر کنی و با شرایط کنار بیای 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2728

یه چیز بگم نگین داره پز میده ها..ولی برای راهنمایی میگم مثلا ما ۴تا دوس بودیم رفته بودیم بیرون ازاونجا شوهرم گفت خب کجا بریم بقیه خودشون نظر میدادن اما شوهر من جلوی بقیه بهم گفت کجا دوس داری بریم تا بریم همگی.میدونی چرا شوهرمن اینطوری شده چون من همیشه ازش نظر میخام و اونم بهش یاد دادم ک ب نظرم احترام بزاره شماهم اینکاروکن

خدایا شکرت
راست میگه. رفتار دختره رو آنالیز کن بیا به ما هم بگو. مطمئنا یه خصوصیات اخلاقی داره و فقط غر زدن نیس ...

به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه 

يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه 

مرده خودش خوبه 

به حدي تو جمع به شوهرش ميپره كه ما دلمون ميسوزه يه بارخيلي عادي گفت علي گه خورده فلان كارو نكنه برام 

من گفتم دور از جون اين چه حرفيه ميزني 

من همچين حرفي بزنم تو جمع به شوهرم مرده زندمو مياره جلو چشم 

انقد تو جمع شوهرشو ضايع ميكنه من همش دارم احترام ميذارم  دلسردم كرده ولي با كاراش

پس الان شوهر اونم با شما همدرده😅 میگه من همش هوای زنمو دارم و به حرفش گوش میدم ولی زنم تو جمع ضایعم میکنه، بعد فلانی رفتارش اونجوریه و زنش همش هواشو داره بهش احترام میذاره

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

مث منی سفر که هیچی 7 سال هیج مسافرت دو نفری نرفتیم اگرم بخوابم جایی بریم سالی خدا قسمت کنه یه بار یا آویزوون خانواده ونیم،یاخانواده منیم که باز به همونم راضیم تازه آقا بازیش میگیره حموم چی دستشویی بیرون باید باشه فضای جاییکه میگیریم کوچیک نباشه از رفتن مؤمنون میشم

به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه  يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه  مرده خودش خوبه  به ...

خب دیگه معلومه چرا شوهرش اینجوریه ...از همون اول خودشو خل نگرفته که بخواد سوارش شه.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

هرچی میگذره بیشتر بهم ثابت میشه ک مردا رو هرچقد بیشتر بهشون رو بدی و لیلی ب لالاشون بذاری بدتره

بخدا خواهر خودم شوهرش تا دهنش باز میشه قورتش میده ولی شوهره غلام حلقه ب گوششه و واسش جون میده 

ولی من خودم انقد هوای نامزدمو داشتم،انقد بهش احترام میذاشتم همیشه طلبکار بود و مث شوهرشما رفتار میکرد

2706