2726
عنوان

مقايسه مغزمو داره نابود ميكنه

819 بازدید | 47 پست

خيلي حال روحيم بده واسه پسفردا ميخوام برم پيش مشاورم 

من هميشه خودمو انقد ادم خوشبختي ميديدم كه اصن به زندگي كسي فكرم نميكردم 

يه سري دوست جديد پيدا كرديم كه خيلي صميمي هستيم كه شوهره خيلي خرج كنه هر چي از خرج كردناشون بگم كمه 

شايد خيلي پولدار نباشه ولي خوب خرج ميكنه درحد خونه و ماشينامون يه حدن ولي يه جايي ميريم اونا يا در حال خريدن يا در حال سفارش دادن چيزاي مختلفن

بعد پسره قشنگ غلام حلقه به گوش دخترس هرررر چي دختره بگه رو چشاش قبول ميكنه (باهاشون خيلي صميمي هستيم نگين باطنشون فرق داره) 

مثلا من بگم بريم فلانجا شوهرم اصلا توجه نميكنه حتي تو جمع مطرح نميكنه ولي دختره مثلا بگه علي نريم فلانجا؟ (همون جايي كه من گفتم) شوهره سريع ميگه فلاني (شوهر من) بريم؟ اونم ميگه ارررره چه فكر خوبي  بريم چراكه نه 

به شوهرمم اعتراض كنم ميگه تو با خودتم درگيري خب رفتيم ديگه مهم اينه كه خواستت انجام شد 

بعد الان واقعا ما شرايطمون بد شده و مثلا واسه سفري كه اونا يه هفته اس تصميم گرفتن بيان ما ٦ماهه برنامشو داريم

دوسشون دارم دوس دارم باهاشون برم سفر ولي اينكه دختره با وجود هر كاري كه پسره ميكنه بازم ناراضيه و غر ميزنه و من با اينكه نصف شرايط اونو ندارم ولي اگه كوچكترين غري بزنم جوابش سيليه چون شوهرم ميگه من ندارم تو همش ميخواي كوچيكم كني در صورتي كه مثلا تو يه سال ممكنه من دوبار نهايتا غر زده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین رفتاره زنه با شوهرش چطوریه که تو مشتش گرفته شوهرشو 

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2728

دلداری میخوای ؟ درونشون حتما کمبود دارن ‌. ببین دختره ام غر میزنه پس خوشبخت نیس . مهم عشقه ‌. و... 

اما اگ واقعیتو میخوای شرایط زندگیشون بهتره ولی ادمایی هستن ک شرایط زندگی تو ازونا بهتره این ب اون در . 

تیکر عروسیمه 💍💏
ببین رفتاره زنه با شوهرش چطوریه که تو مشتش گرفته شوهرشو  

راست میگه. رفتار دختره رو آنالیز کن بیا به ما هم بگو😐.  مطمئنا یه خصوصیات اخلاقی داره و فقط غر زدن نیست

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

مشکل از شماست....

مقایسه آدمو ویران میکنه....

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2706