1345
1273
عنوان

مقايسه مغزمو داره نابود ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 47 پست

یه چیز بگم نگین داره پز میده ها..ولی برای راهنمایی میگم مثلا ما ۴تا دوس بودیم رفته بودیم بیرون ازاونجا شوهرم گفت خب کجا بریم بقیه خودشون نظر میدادن اما شوهر من جلوی بقیه بهم گفت کجا دوس داری بریم تا بریم همگی.میدونی چرا شوهرمن اینطوری شده چون من همیشه ازش نظر میخام و اونم بهش یاد دادم ک ب نظرم احترام بزاره شماهم اینکاروکن

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

مثلا من بگم بريم فلانجا شوهرم اصلا توجه نميكنه حتي تو جمع مطرح نميكنه ولي دختره مثلا بگه علي نريم فل ...

اخ دقیقا شوهر منم اینجوریه دقیقااااا

چیزهایی که تجربه نکرده اید به بقیه آموزش ندهید.
راست میگه. رفتار دختره رو آنالیز کن بیا به ما هم بگو. مطمئنا یه خصوصیات اخلاقی داره و فقط غر زدن نیس ...

به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه 

يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه 

مرده خودش خوبه 

به حدي تو جمع به شوهرش ميپره كه ما دلمون ميسوزه يه بارخيلي عادي گفت علي گه خورده فلان كارو نكنه برام 

من گفتم دور از جون اين چه حرفيه ميزني 

من همچين حرفي بزنم تو جمع به شوهرم مرده زندمو مياره جلو چشم 

انقد تو جمع شوهرشو ضايع ميكنه من همش دارم احترام ميذارم  دلسردم كرده ولي با كاراش

پس الان شوهر اونم با شما همدرده😅 میگه من همش هوای زنمو دارم و به حرفش گوش میدم ولی زنم تو جمع ضایعم میکنه، بعد فلانی رفتارش اونجوریه و زنش همش هواشو داره بهش احترام میذاره

🌸در آشپزخانه کوچکمان.. غذا کمی سوخت.. شیر سر رفت.. و همسرم مثل مردهای قدیم داد زد: حواست کجاست خانوم؟!.. و من آرام و با لبخند گفتم: به تو آقا🌸

مث منی سفر که هیچی 7 سال هیج مسافرت دو نفری نرفتیم اگرم بخوابم جایی بریم سالی خدا قسمت کنه یه بار یا آویزوون خانواده ونیم،یاخانواده منیم که باز به همونم راضیم تازه آقا بازیش میگیره حموم چی دستشویی بیرون باید باشه فضای جاییکه میگیریم کوچیک نباشه از رفتن مؤمنون میشم

به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه  يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه  مرده خودش خوبه  به ...

خب دیگه معلومه چرا شوهرش اینجوریه ...از همون اول خودشو خل نگرفته که بخواد سوارش شه.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

هرچی میگذره بیشتر بهم ثابت میشه ک مردا رو هرچقد بیشتر بهشون رو بدی و لیلی ب لالاشون بذاری بدتره

بخدا خواهر خودم شوهرش تا دهنش باز میشه قورتش میده ولی شوهره غلام حلقه ب گوششه و واسش جون میده 

ولی من خودم انقد هوای نامزدمو داشتم،انقد بهش احترام میذاشتم همیشه طلبکار بود و مث شوهرشما رفتار میکرد

1307
هرچی میگذره بیشتر بهم ثابت میشه ک مردا رو هرچقد بیشتر بهشون رو بدی و لیلی ب لالاشون بذاری بدتره بخد ...

به خود مردم بستگي داره

شوهر من از اول اگه بهش انقد احترام نميذاشتم يا بي محلي ميكردم سمتم نميومد 

با این توصیفاتی که کردی عزیزم مرده بیشتر میترسه از زنش تا عشق بعدم اینا فامیل نیستن رابطتو کم کن باهاش و بعدش تو خلوت خودتون به شوهرت بیشتر محبت کن اما تو جمع اصلا بهش محل نده منم احساس میکنم مردا دوست دارن بیشتر بهشون بپری از زنی که خوبه زیاد راضی نیستن

به خدا انقد شوهرشو توجمع خورد ميكنه  يا حرفي ميزنه ضايعش ميكنه  مرده خودش خوبه  به ...

😐😐😐هرکی این حرفو بزنه مخصوصا تو جمع معلومه شوهرش قاطی میکنه😑 یا گردن افتادست که شوهره ازش حساب میبره یا یه سیاست خاصی داره یا خیلی شانس داره

1308
آواز دهل از دور خوش است

نه عزیزم این مثال اصلا درست نیست الان چون این خانوم باهاشون رابطه خانوادگی داره پس کامل در جریان.بعضی از خانومها سیاست خوبی دارن و بلدن چطوری شوهرشون رام خودشون کنن.

بعد الان واقعا ما شرايطمون بد شده و مثلا واسه سفري كه اونا يه هفته اس تصميم گرفتن بيان ما ٦ماهه برنا ...

خودت جواب خودت و دادی دلیلش اینکه که هیچ چیز به چشم دختره نمیاد و همیشه غر میزنه و ناراضیه،از اول اینجوری رفتار کرده و پسره رو عادت داده به بهترینا،پسره هم مثل یک وظیفه همیشه در حال براورده کردن خواسته های دخترست به بهترین خالتش،چون دختره فر خواااااااهد زد

دوروبرمون زیااااااااد داریم زیاد

با این توصیفاتی که کردی عزیزم مرده بیشتر میترسه از زنش تا عشق بعدم اینا فامیل نیستن رابطتو کم کن باه ...

من اگه بپرم يا تو جمع هيچ كس متوجه نشه چشم و ابرو نازك كنم كارم زاااره 

از اولم همين بود ولي اولا خودشم خيلي به خواسته ي من بود 

1335