1345
1353
عنوان

مقايسه مغزمو داره نابود ميكنه

798 بازدید | 47 پست

خيلي حال روحيم بده واسه پسفردا ميخوام برم پيش مشاورم 

من هميشه خودمو انقد ادم خوشبختي ميديدم كه اصن به زندگي كسي فكرم نميكردم 

يه سري دوست جديد پيدا كرديم كه خيلي صميمي هستيم كه شوهره خيلي خرج كنه هر چي از خرج كردناشون بگم كمه 

شايد خيلي پولدار نباشه ولي خوب خرج ميكنه درحد خونه و ماشينامون يه حدن ولي يه جايي ميريم اونا يا در حال خريدن يا در حال سفارش دادن چيزاي مختلفن

بعد پسره قشنگ غلام حلقه به گوش دخترس هرررر چي دختره بگه رو چشاش قبول ميكنه (باهاشون خيلي صميمي هستيم نگين باطنشون فرق داره) 

مثلا من بگم بريم فلانجا شوهرم اصلا توجه نميكنه حتي تو جمع مطرح نميكنه ولي دختره مثلا بگه علي نريم فلانجا؟ (همون جايي كه من گفتم) شوهره سريع ميگه فلاني (شوهر من) بريم؟ اونم ميگه ارررره چه فكر خوبي  بريم چراكه نه 

به شوهرمم اعتراض كنم ميگه تو با خودتم درگيري خب رفتيم ديگه مهم اينه كه خواستت انجام شد 

بعد الان واقعا ما شرايطمون بد شده و مثلا واسه سفري كه اونا يه هفته اس تصميم گرفتن بيان ما ٦ماهه برنامشو داريم

دوسشون دارم دوس دارم باهاشون برم سفر ولي اينكه دختره با وجود هر كاري كه پسره ميكنه بازم ناراضيه و غر ميزنه و من با اينكه نصف شرايط اونو ندارم ولي اگه كوچكترين غري بزنم جوابش سيليه چون شوهرم ميگه من ندارم تو همش ميخواي كوچيكم كني در صورتي كه مثلا تو يه سال ممكنه من دوبار نهايتا غر زده باشم

ببین رفتاره زنه با شوهرش چطوریه که تو مشتش گرفته شوهرشو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1307

دلداری میخوای ؟ درونشون حتما کمبود دارن ‌. ببین دختره ام غر میزنه پس خوشبخت نیس . مهم عشقه ‌. و... 

اما اگ واقعیتو میخوای شرایط زندگیشون بهتره ولی ادمایی هستن ک شرایط زندگی تو ازونا بهتره این ب اون در . 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه 💍💏
1308

خب هرکسی یه اخلاقی داره 

و بنظرم متاسفانه نمیشه کسی رو مجبور به تغییر کرد مگر اینکه خودت تغییر کنی و با شرایط کنار بیای 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     

هیچ وقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن (همیشه از خوب های شوهرت تعریف کن اینجوری هم حال خودت خوب می شه هم شوهرت بیستر به حرفت گوش می ده )

می شود به جای من دعا کنید .... کمی هم به جای من خدا خدا کنید ....  هر کی امضام رو می بینه  می شه برام دعا کنه  و واسه  برآورده شدن حاجتم سه تا صلوات بفرسته 
1335