2703
2553
عنوان

بیاین در مورد شاغل بودن یا نبودن خانمها صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا خیلی پرروان.تو این دوره زمونه خونه بودن بهتره.حالا من تو خونه یکارایی میکنم یکم پول دستم میاد ا ...

پس بايد كارتون روبذاريد كنار 

ميشه برا خوشبختيم يه صلوات بفرستين؟لايك نكنيد 😑با تشكر❤️😍
2720
ای بابا . بهتره از واقعیتا بگیم و ای کاش و .... ول کنیم . اینجوری که میگی دیگه بهشته

بستگی به روحیه ات داره و توانایی جسمی  واینکه میتوتی  با محیط بیرون خودت وسازگار کنی یا نه   هر جه هوش اجتماعیت بالاتر باشه موفق تری   از طرف دیگه خانواده و شوهرت جطور باشن  حمایت و کمک میکنن یا نه اگه همه اینها حور باشه خسته نمیشی تازه خوش میگذره ی خستگی جسمی داره که با استراحت رفع میشه

من ی مدت شاغل بودم

شغلمم ساعتش دست خودم بود

ولی واقعا خسته میشدم

الان راحت کلاس زبان میرم

گاهی کلاس رقص و باشگاه دایم

دوره با دوستام

و شوهرم چون شغلش ازاده ساعت کارش دست خودشه یروز اصن شاید نره

خانه داری برام بهتره

در ضمن اینکه خوب خونه ماشین دارم و مستقلم 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2714
معلمم ما که آزمون دادیم از کل شهرستان ما فقط ۳نفر قبول شدیم باید کتاباشو بخونید  به نظر من که ...

روزی چند ساعت چند ماه خوندین ؟قبولی چه سالی هستین ؟به نظرت برای عمومیا فقط تست کافیه ؟خیلی تحت فشارم 

من لیسانس روانشناسی دارم . امیدی به ازمون اموزش پرورش ندارم چون بچه کوچیک دارم نمیذاره بخونم ولی شدی ...

حتما هر جا شد مرتبط و غیرمرتبط مشغول شو

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

استارتر عزیزم من تا شاغل بشم رفتم رانددگی یادگرفتم بعدسرویس مدرسه شدم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706