2737
2734
عنوان

رسمه؟

223 بازدید | 13 پست

سلام

وقتی یکی  زنگ میزنه میگه بیام خواستگاری، کی باید ساعت و روزش رو تعیین کنه؟ خانواده دختر یا پسر؟

2. میگن چایی آوردن از مد افتاده، راسته؟

3. وقتی خواستگار اومد، دختر باید چایی بیاره یا سنگین بشینه یه گوشه؟

4. موقع ورود خواستگار، اگه خونه کوچیک بود دختر کجا بره که صداش کنن؟

1توافقی

2اره دیگه مد نیس

3بیاری نیاری مهم نی

4اتاق اشپزخونه هرجا

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1توافقی 2اره دیگه مد نیس 3بیاری نیاری مهم نی 4اتاق اشپزخونه هرجا

۱.یعنی موقع اومدن نریم با خانواده تو پذیرایی برا خوش آمدگویی و گرفتن گل؟

۲.ما آشپزخونمون اپن نداره و کاملا مشخصه و اتاقم نمیشه رفت...کجا برم؟

😀😂

2728

به سلامتی انشالله خیره 

۱. خانواده پسر زنگ میزنن برای خواستگاری شما یه سری اطلاعات کلی رو میگیریم مثل شغل تحصیلات سن .... بعد میگین مثلاً پدرتون الان نیست شما مثلاً فردا تماس بگیرین یا مثلاً پسفردا تماس بگیرین به شما اطلاع میدیم

اونا یه روزی رو میگن مامانم میگه باید با پدرش صحبت کنم خبر بدم.هیچوقت چایی نیاوردم و نخواهم آورد.همیشه هم بدو ورد همراه پدرو مادرم ازشون استقبال میکنم و خوش آمدگویی میکنم.

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

نمی‌دونم رسم شما چیه ولی ما یه هفته بعد قرار میزاریم دختر پسر همو ببینن که تو هفته یه آمار کلی از پسر بگیریم 

بعد یا قرار میزاریم پسر همراه مادر واگر مادرش نتونه بیاد به همراه خواهر بزرگتر یا یه خانوم بزرگتر بیاد خونه ما 

یا قرار میزاریم دختر و پسر دو جلسه همو تو خونه یا بیرون باهم صحبت کنن اگه اوکی بودن تازه خواستگاری رسمی شروع میشه .... 

پذیرایی هم شما چون فقط شما و مادرتون و مادرش و پسر هست یه میوه ساده با شربت کافیه که میتونی میوه و پیش دستی رو از قبل رو میز عسلی بزرگ جلو مبل یا رو اوپن بچینید با کمک مادرتون یا خواهران پذیرایی کنین 

2738

نظر من بعد جلسه اول که همو تو خونه دیدید بعد یه قرارم بیرون بزارید باهم صحبت کنین جلسه اول فقط ظاهر بینی هستش و چیز زیادی نمیتونین به هم بگین ولی برای جلسه دوم یه پیش زمینه دارین 

دو و سه که گفتم چایی دیگه مد نیست زیاد مهم نیست آوردی آوردی نیاوردی هم نیاوردی

چهار. نظر من از راه پله آمدن دم در آپارتمان مادرتون میرن استقبال شما تو آشپز خانه باشین آمدن تو حال شما هم بییان تو حال سلام احوال کنین همونجا بشینین

۱.یعنی موقع اومدن نریم با خانواده تو پذیرایی برا خوش آمدگویی و گرفتن گل؟ ۲.ما آشپزخونمون اپن نداره ...

نه خوش امد نمیخواد بری اخرش برو خداحافظی

بشین زیر اوپن😂

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

چقدر سخته این شرایط 

طرف من دوست صمیمی داداشم بود مادرش به مادرم گفت مادرم به داداشم گفت چون از بچگی باهم بودن گفت تو قشنگ میشناسیش نظرت چیه داداشم اوکی بودش 

داداشم باهام نزدیکه اون بهم گفت فلانی آمده خواستگاری راش بدیم منم گفتم باید صحبت کنم بعدش دیگه داداشم با خانومش قرار گذاشتن یه جلسه با اونا بیرون رفتیم صحبت کردیم بعدش اوکی بودیم خودمون دوجلسه بیرون رفتیم همه چی خوب بود اون به مادرش گفت از ما بله بگیره ماهم بله دادیم و رسمی شد داستان ما ... چون همو و خانوادها همون میشناختن کار راحت جلو رفتش